2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Ustawiacz pras (dział obróbki mechanicznej). Darmowy dojazd + benefity

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2022.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

Ustawiacz pras

Zakres obowiązków:

• Ustawianie pras mimośrodowych wg planu produkcyjnego

• Wprowadzanie korekt do programu

• Cykliczna kontrola ustawień pracującej prasy

• Analiza uszkodzeń tłoczników w celu weliminowania przyczyn źródłowych,

• Utrzymywanie w prawidłowym stanie technicznym wykorzystywanych maszyn i narzędzi,

• Jazda na wózku widłowym

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją

• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

• Solidność, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

• Mile widziane uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

• Prywatna opieka medyczna Medicover

• Dofinansowane obiady

• Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą

• Pakiet benefitów

• Piknik letni

• DARMOWY transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Brzeg, Nysa

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz tutaj: www.people.elica.com/resources/informacja-pl.pdf

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 663779882