2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Krotoszyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Z TRANS Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna, działająca na rynku Unii Europejskiej. By sprostać kolejnym wyzwaniom poszukuje ambitnych  i zaangażowanych pracowników na stanowisko: spedytor międzynarodowy.

Podstawowe zadania i obowiązki:

•    Organizacja transportu samochodowego na trasach międzynarodowych,

•    Kontrola realizacji zlecenia transportowego,

•    Rozwiązywanie bieżących problemów,

•    Pozyskiwanie oraz obsługa nowych i dotychczasowych klientów,

•    Promocja firmy oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami,

•    Przygotowywanie wycen oraz weryfikacja stawek,

Wymagania:

•    Własna baza klientów - mile widziana,

•    Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego/ francuskiego/ włoskiego lub hiszpańskiego,

•    Umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami,

•    Umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług,

•    Znajomość rynku usług  transportowych, obowiązujących norm i procedur prawnych,

Oferujmy:

•    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•    Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników,

•    Niezbędne narzędzia pracy,

•    Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•    Przyjazną atmosferę w pracy,

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 814819289