2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Jasionka
Dodane 01 kwietnia 2024

Spawacz, ślusarz, monter konstrukcji, malarz

Wynagrodzenie

2 - 3 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma TRASTAL zatrudni osobę na stanowisko:

SPAWACZ, ŚLUSARZ, MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Tajęcina

Umiejętności:

- umiejętność spawania metodą MAG 135, elektroda 111

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- praca na wysokości powyżej 3m,

- obsługa elektronarzędzi do obsługi ślusarskiej,

- doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Zakres obowiązków:

- obróbka ślusarska,

- spawanie elementów konstrukcji stalowych

- montaż konstrukcji

Dokumenty aplikacyjne - CV proszę przesłać na adres e-mail

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 765481756