2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

pracownik do sprzątania powierzchni produkcyjno-biurowych z grupą

Wynagrodzenie

4 242 - 4 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia Color-Print sp.j. zatrudni od zaraz osobę do sprzątania powierzchni biurowo-produkcyjnej z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków: · dbałość o pomieszczenia biurowe, toalety, szatnie i halę produkcyjną, · przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji, Poszukujemy osoby:

· z pozytywnym nastawieniem,

· zdolnościami organizacyjnymi · dokładnej

Oferujemy:

· umowę o pracę

· pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

· atrakcyjne wynagrodzenie

· przywileje wynikające z zatrudnienia jako osoba niepełnosprawna

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 642840394