2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Szepietowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator pompy do betonu - możliwość przyuczenia do zawodu

Lokalizacja

Szepietowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX

Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie

poszukuje osób na stanowisko:

Operator pompy do betonu

Opis stanowiska:

  • Obsługa pompy do betonu / pompogruszki,

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym,

  • Pompowanie betonu towarowego,

  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w czystości i sprawności,

  • Inne zadania powierzone w trakcie realizacji zleceń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy operatora pompy do betonu możliwość przyuczenia,

  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu - możliwość przyuczenia do zawodu,

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C,

  • Mobilność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stałe godziny pracy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym należącym do Firmy UNIMEX

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 60*****48, 60*****31

Lokalizacja

Szepietowo,

Podlaskie

Podlaskie, Szepietowo
ID: 804875724