2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kożuchów
Dodane 22 kwietnia 2024

operator maszyn stolarskich

Lokalizacja

Kożuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z największych firm w europejskim przemyśle drzewnym i od ponad 90 lat własnością rodzinną. "My" - czyli ponad 1300 współpracowników w sześciu lokalizacjach w Niemczech i w Polsce. Nasze produkty aktywnie przyczyniają się do ochrony środowiska i klimatu. Oznacza to, że przetwarzamy wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej i wykorzystujemy 100 procent tego cennego surowca. Pozyskiwane drewno jest przetwarzane na wysokiej jakości produkty budowlane, trociny na pellet a także kora wykorzystywana do wytwarzania przyjaznej dla środowiska energii.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn stolarskich

Miejsce pracy: Kożuchów

Opis stanowiska:

•              realizacja zadań produkcyjnych wg ustalonego planu produkcyjnego

•              obsługa maszyn

•              pakowanie elementów

•              bieżące kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów

Wymagania:

•              chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

•              gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

•              mile widziane doświadczenie przy pracach fizycznych

Oferujemy:

•              atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki system premiowania

•              zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

•              możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Kożuchów,

Lubuskie

Lubuskie, Kożuchów
ID: 805834006