2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Wiechlice
Dodane 25 kwietnia 2024

NARZĘDZIOWIEC - Silgan Metal Packaging Szprotawa sp. z o.o.

Lokalizacja

Wiechlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Silgan Metal Packaging Szprotawa Sp. z o.o. należy do światowego lidera w produkcji opakowań Silgan Holding. Naszym klientom z branży chemicznej oraz spożywczej oferujemy szeroki asortyment opakowań blaszanych.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu
  • przeglądy, konserwacja i remonty tłoczników do produkcji opakowań metalowych,
  • przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż.
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym
  • minimum 5-letnie doświadczenie w wykonywaniu napraw i regeneracji tłoczników,
  • umiejętność obsługi obrabiarek,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość na ciągłe doskonalenie w zakresie obowiązujących standardów zakładowych,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premiowy system wynagradzania po okresie próbnym
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowaną kartę sportową

Zgłoszenie powinno zawierać CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych " Wyrażam zgodę dla Silgan Metal Packaging Szprotawa sp.z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do wyłonienia kandydatów do pracy w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Oświadczam, że poinformowano mnie o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu drogą telefoniczną z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Silgan Metal Packaging Szprotawa Sp. z o.o. z siedzibą Krakowie ul. Juliusz Lea 19A/7. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianie na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wiechlice,

Lubuskie

Lubuskie, Wiechlice
ID: 680322421