2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Bank Millennium - Telefoniczna Obsługa Klientów

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów

  • Odpowiadanie na pytania i pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej

  • Przedstawienie oferty produktów kredytowych i wsparcie w procesie zakupu

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Chęć nauki i rozwoju w branży finansowej

  • Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta)

  • Pozytywne nastawienie do sprzedaży

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży

 Oferujemy:

  • Wysokie premie miesięczne

  • Pracę hybrydową (50% z domu, 50% z biura)

  • Profesjonalne, w pełni płatne szkolenie wstępne – otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

  • Kompleksowe wdrożeniowe z mentorem: produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi klienta

  • Możliwość współtworzenia grafiku

  • Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę

  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz – karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • Nowoczesne narzędzia do pracy również z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

  • Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

  • Idealny dojazd do pracy – centrum Wrocławia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 719361918