2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Konserwator do hotelu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel Biesiada *** zatrudni Konserwatora do hotelu

Witam!

Hotel&Restauracja Biesiada poszukuje do pracy na stanowisko konserwator. Więcej szczegółów na spotkaniu po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez formularz OLX.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa obiektu,

- utrzymanie we właściwym porządku obiektu i terenu wokół, prace porządkowe, prace ogrodnicze, koszenie trawy

- umiejętność drobnych prac re

montowych, np. wymiana fugi, silikonu, kranu, gniazdka, pomalowanie ściany

- rozwiązywanie problemów technicznych,

- znajomość podstaw hydrauliki i elektryki mile widziana.

- mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość jej wyrobienia w trakcie;

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- elastyczny grafik;

- miłą atmosferę sprzyjajacą współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij do nas swoje CV przez portal OLX.

Miejsce pracy: Hotel Biesiada, Bogucin 175C, 21-080 Garbów.

Hotel znajduje się 15km od Lublina, możliwy dojazd komunikacją miejską.

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno_Handlowo-Usługowe Winyl-Pol Wybacz Spółka Jawna z siedzibą w Siedliszczach, 21-130 Siedliszcze, ul. Lubelska 96, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Lublinie, za numerem 678 - pokaż numer telefonu - 8.. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:

- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;

-w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji­ zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie o tym fakcie pod adresem: Hotel Biesiada*** Bogucin 175, 21-080 Garbów.

Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji.

Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych. Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 674265849