2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Wola
Dott
Dodane 25 kwietnia 2024

DOTT Kierowca (hulajnogi elektryczne) - zmiana wieczorna

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Cześć! Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem hulajnóg elektrycznych na minuty. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Kierowcy.

Godziny pracy

17:00 - 2:00 lub 18:00 - 3:00

Zadania:

  • Jeżdżenie do miejsca wyznaczonego przez Team Leadera i zbieranie oraz rozstawianie hulajnóg
  • Ładowanie i rozładowywanie hulajnóg z vana
  • Podłączanie hulajnóg do ładowania na magazynie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (np. Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Renault Master)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pozytywne nastawienie, dynamiczność, motywacja do pracy

Co oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającym się start-upie
  • Darmowe przejazdy naszymi hulajnogami
  • Dużą elastyczność w ustalaniu grafików
  • Możliwość stałej współpracy na podstawie umowy o pracę, a wraz z nią więcej benefitów

Jeśli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę, dopisz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 737492005