2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Trzcianka
Dodane 01 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Bank Millennium TRZCIANKA

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium.

Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

Doradca Klienta Miejscowość : TRZCIANKA

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

•obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne potwierdzone świadectwem

• aktualne zaświadczenie o niekaralności ( nie starsze niż 3 miesiące)

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

• pracę w przyjaznym zespole

CV wraz z zaświadczeniem o niekaralności prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego ..."

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 658823937