2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowy Dwór Mazowiecki
ECOWIPES SP. Z O.O.
Dodane 19 kwietnia 2024

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

Automatyk

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie systemów automatyki
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki
  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji
  • szkolenie personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji w zakresie automatyki procesów
  • modyfikacje i modernizacje istniejących układów automatyki procesu oraz projektowanie nowych
  • kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów
  • nadzór, administrowanie i konfiguracja przemysłowej infrastruktury sieciowej
  • realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych

Oczekiwania:

  • wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, elektroniki, elektroenergetyki i energetyki
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność czytania schematów AKPiA, P&ID
  • umiejętność projektowania, programowania i obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne
  • znajomość zagadnień z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet
  • znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical); SAP PM i Comos
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość korzystania z firmowego transportu (Płock, Płońsk, Nasielsk i inne miejscowości)
  • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego Specjalisty
  • realne możliwości szkolenia i awansu
  • doskonale wyposażone stanowisko pracy oraz warsztat
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny (bony, paczki, świadczenia)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 684550756