To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Gorzów Wielkopolski.

Operator Urządzeń do Produkcji Styropianu

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie Dodane o 14:29, 15 października 2018, ID ogłoszenia: 484314994
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator/Operatorka Urządzeń do produkcji styropianu
Miejsce Pracy - Gorzów Wlkp.

Zadania:
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - automaty kształtkowe

Wymagania:
elastyczność i umiejętność pracy w grupie
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
gotowość do pracy na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Oferujemy:
pracę na pełen etat
możliwość rozwoju zawodowego
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie (premie)

Kontakt:
Milena Michałowska tel. 508 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:617
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Milena Michalowska

Pracownik Magazynu

Magazynier

14 lis

od 3 200 zł/mies.do 3 600 zł/mies.

Lider zmiany

Produkcja

dzisiaj
14:46

Pracownik produkcji

Produkcja

dzisiaj
14:46

Produkcja

dzisiaj