Obserwuj

MAGAZYNIER ... / wlkp

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 11:10, 7 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493099212

Grupa Akcja Job Libra Europe - Agencja Pracy Tymczasowej - Nr certyfikatu 9778 poszukuje dla swojego Klienta z branży logistycznej:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: KONINKO, ŻERNIKI, KOMORNIKI

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Kompletacja towaru
  • Drobne prace magazynowe
  • Przestrzeganie zasad BHP

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy na magazynie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne

ZADZWOŃ 519 332 942

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grupa Akcja job

Brak zdjęcia

Opiekun Klienta / TSL wlkp.

Administracja biurowa

9 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie