To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Konstancin-Jeziorna.

Kierowca - Konstancin Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, piaseczyński, Mazowieckie Dodane o 11:00, 17 października 2018, ID ogłoszenia: 465999983

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu osobę na stanowisko:

Kierowca
Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 508 - pokaż numer telefonu -

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:
Rozwożenie posiłków na terenie Kontancina i okolic w systemie 8h/dziennie.

Wyświetleń:1493
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Aneta

Brak zdjęcia

Pomoc Kuchenna/Kuchenkowa w Ząbkach

Pomoc kuchenna / zmywak

5 paź

Pracownik Obsługi Bufetu - Wa-wa Rembertów

5 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika