Obserwuj

Brygadzista

Szczecin, Zachodniopomorskie, Dąbie Dodane o 13:49, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493506726
Osoba zatrudniona na stanowisku Brygadzisty Linii Produkcyjnej będzie odpowiedzialna za zarządzanie, kierowanie podległym zespołem pracowników oraz koordynowanie, organizację pracy i realizację wyznaczonych celów na dziale produkcji.

Obowiązki:
-Organizacja oraz nadzór nad podległym zespołem pracowników;
-Aktualizacja systemu ERP w zakresie odpowiedzialności za działania z obszaru produkcji;
-Wsparcie oraz wdrażanie nowych pracowników;
-Współpraca z Managerami, Brygadzistami oraz działami wspierającymi linie produkcyjne.

Twój profil:
-Wiedza i/lub doświadczenie w kierowaniu pracownikami w firmie produkcyjnej;
-Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
-Rozwinięte zdolności organizacyjne;
-Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing, 5S, Kaizen.

Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Aplikowanie
Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,
Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KK Wind Solutions

Elektryk / Tester

Produkcja

6 lis

3 280 zł/mies.

3 112 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu, KK Wind Solutions jest silnym partnerem w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostarczanie kompleksowych systemów kontrolnych jak i systemów oraz podsystemów zarządzania oraz monitoringu turbiny. Pomagamy naszym klientom w obniżeniu kosztów i zoptymalizowaniu wydajności turbin.
... czytaj więcej