To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Śląskiem.

Audytor- Woj. Ślaskie

Opis
<p>Zatrudnię Audytora

Wymagania:
- Zdolności interpersonalne, w szczególności umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
- Komunikatywność
- Samochód
- Telefon z systemem ANDROID

Obowiązki:
- Wykonywanie audytów
- merchandising
- Raportowanie pracy

Oferujemy:
- Pracę na rzecz liderów rynku FMCG
- Stabilną i długofalową współpracę

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Modus zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aplikuj(at)modus.waw.pl.
</p>
  • Dodane o 14:31, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:12
  • ID ogłoszenia: 537558212

Ogłoszenia użytkownika modus