Cena

Nieruchomości - Żory - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 8

Sortuj:
Znaleźliśmy 292 ogłoszenia
Mieszkanie wynajme

Mieszkanie wynajme

1 400 zł

Żory - 09 maja 2026

50 m²
biuro, biura do wynajęcia  45m2 - media w cenie!

Żory - Odświeżono dnia 03 maja 2026

15 m²
Mieszkanie  dwupokojowe w nowym budownictwie

Żory - 25 kwietnia 2026

35 m²
2 POKOJE + TARAS 50 m² + GARAŻ | Nowe | Premium | Żory, ul. Handlowa | Os. Weltza

Żory - 10 maja 2026

49,10 m²
Rezerwacja

Rezerwacja

615 zł

Żory - 30 kwietnia 2026

10 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam Ogródek Działkowy ROD Pod Kasztanami

Żory - 22 kwietnia 2026

300 m² - 283.33 zł/m²
Żory.Działka ROD Aster.

Żory - Odświeżono dnia 01 maja 2026

237 m² - 316.46 zł/m²
Nowoczesne umeblowane  mieszkanie Żory 50m2 klimatyzacja Ogródek Parking

Żory - Odświeżono dnia 14 maja 2026

50 m²
Działka rekreacyjna ROD Żory

Działka rekreacyjna ROD Żory

89 000 złdo negocjacji

Żory - 09 maja 2026

243 m² - 366.26 zł/m²
Mieszkanie M4 Żory

Mieszkanie M4 Żory

2 500 złdo negocjacji

Żory - 21 kwietnia 2026

56 m²
Ogródek Działkowy Wypoczynkowy ROD Żory

Żory - 20 kwietnia 2026

501 m² - 219.56 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajem okazjonalny

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 13 maja 2026

38 m²
Wynajmę bezpośrednio M3 Warmińska

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

38 m²
Działka budowlana 1078m2 Jastrzębie-Bzie

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 078 m² - 106.68 zł/m²
M-3 ul. Marusarzówny, 9p. 50m2 - Tylko u nas !!!

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

50 m² - 5280 zł/m²
M-4 oś 1000 lecia, dostępne od już .

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

47 m² - 4340.43 zł/m²
Działka budowlana w centrum Jastrzębia-Zdroju

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

1 324 m² - 166.16 zł/m²
Przytulne 3 pokoje z wyposażeniem + kuchnia | 55m2 | ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

60 m²
mieszkanie wysoki standard

mieszkanie wysoki standard

1 800 złdo negocjacji

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 13 maja 2026

37,78 m²
M-4 w ul.Turystyczna 5. Standard Premium. Biurom  nieruchomości z góry dziękuję .

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

55,70 m² - 6804.31 zł/m²
Jastrzębie Zdrój 68 m2 lokal handlowo-usługowy w CH Kaufland

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

68 m²
Jastrzębie Zdrój  26m2 lokal handlowo-usługowy w CH Kaufland

Jastrzębie-Zdrój - 13 maja 2026

26 m²
Sprzedam mieszkanie na Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

46,85 m² - 5229.46 zł/m²
Lokal do wynajęcia

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

19,50 m²
Mieszkanie 70 m2 Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

71 m² - 5140.85 zł/m²
Podnajem stanowiska

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

10 m²
umeblowane z panoramicznymi oknami

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

53 m² - 6207.55 zł/m²
mieszkanie w otoczeniu zieleni

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

55,70 m² - 4470.38 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe

Jastrzębie-Zdrój - 12 maja 2026

35 m²
Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój ROD Aster

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 11 maja 2026

246 m² - 158.54 zł/m²
Dom w pobliżu parku zdrojowego

Dom w pobliżu parku zdrojowego

420 000 złdo negocjacji

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 11 maja 2026

180 m² - 2333.33 zł/m²
Tani pokoj  w Zygmuncie

Jastrzębie-Zdrój - 11 maja 2026

50 m²
Budynek w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

Jastrzębie-Zdrój - 11 maja 2026

4 500 m²
Garaż z kanałem na zewnątrz Poznańska Sprzedam lub wynajmę

Jastrzębie-Zdrój - 11 maja 2026

15 m²
Działka rekreacyjna Stowarzyszenie Ogrodowe "Zacisze" ( wejście- brama główna numer 1)

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 10 maja 2026

300 m² - 133.33 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Gajówka ogródek działkowy

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 10 maja 2026

200 m² - 155 zł/m²
Wynajem stanowiska manicure i gabinetu kosmetycznego

Jastrzębie-Zdrój - 10 maja 2026

90 m²
3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją + działka ROD

Jastrzębie-Zdrój - 10 maja 2026

60 m² - 6333.33 zł/m²
Działka budowlana Jastrzębie Zdrój - Borynia 1231 mkw (147 720 zł)

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 231 m² - 120 zł/m²
Stanowsiko w salonie beauty manicure open spece

Jastrzębie-Zdrój - 10 maja 2026

98 m²
Najbrzydsze M-6 w najgorszej lokalizacji

Jastrzębie-Zdrój - 10 maja 2026

70,50 m² - 5659.57 zł/m²
Działka ROD Rodzinne Ogródki Działkowe

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 10 maja 2026

300 m² - 76.67 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

26 m²
Klasyczne wnętrze- nie dla każdego

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

55,70 m² - 6104.13 zł/m²
Turystyczna 3x1 bez zgody ministerstwa

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

70,51 m² - 3758.33 zł/m²
Do wynajęcia M-3 dzielnica Zdrój I 45,92m2 I parter

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

46 m²
Dzielnica Zdrój. Bez pośredników. Kawalerka

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

34 m² - 5264.71 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w centrum. Pierwsze pietro

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 09 maja 2026

45 m² - 4888.89 zł/m²
Lokale handlowo-usługowe od 10 do 500m2 Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

500 m²
Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Bez pośredników | Balkon

Jastrzębie-Zdrój - 09 maja 2026

38 m² - 7868.42 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Żory i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon