Cena

mieszkanie tolkmicko - Zachodniopomorskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Mieszkanie 3 pokojowe w centrum 85m

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum 85m

599 000 zł

Koszalin - 04 maja 2026

85 m² - 7047.06 zł/m²
Świeżo po remoncie generalnym!

Szczecin, Centrum - 15 maja 2026

60,06 m² - 8308.36 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Mieszka I

Police - 12 maja 2026

42,19 m² - 8035.08 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe z balkonem i piwnicą

Szczecinek - 09 maja 2026

50,09 m² - 6967.46 zł/m²
Dolne Miasto- 3 pokojowe mieszkanie - Super lokalizacja

Wałcz - 04 maja 2026

59 m² - 6915.25 zł/m²
Pełna własność | 56,12 m² | 2 pokoje | Śródmieście

Szczecin - 28 kwietnia 2026

56,12 m² - 7483.96 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie, Darłowo

Darłowo - 17 maja 2026

45,93 m² - 10015.24 zł/m²
Mieszkanie 4-pok 85m2 + piwnica + garaż - 18 min od Bramy Portowej

Szczecin, Słoneczne - 14 kwietnia 2026

85 m² - 8223.53 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i windą na Pogodnie

Szczecin, Pogodno - 17 maja 2026

34,17 m² - 14018.14 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą, pełna własność

Stargard - 16 maja 2026

60 m² - 6666.67 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje,balkon,media miejskie

Szczecin - 21 kwietnia 2026

33,26 m² - 10974.14 zł/m²
Światło, dwa poziomy, balkon, łazienka i wc, nowoczesne M3 z 2017r.

Koszalin - 29 kwietnia 2026

52,20 m² - 9559.39 zł/m²
Mieszkanie w centrum miasta idealne dla Inwestora bądź dużej rodziny

Szczecin, Centrum - 11 maja 2026

95,12 m² - 7148.86 zł/m²
Piękne, przestronne i umeblowane mieszkanie w TOP lokalizacji

Koszalin - Odświeżono dnia 05 maja 2026

66,25 m² - 7849.06 zł/m²
47,5m2, III p. SwpdL, rej. Tetmajera

Koszalin - 12 maja 2026

47,55 m² - 7549.95 zł/m²
Atrakcyjne dwa pokoje na parterze

Szczecin, Bukowo - 15 maja 2026

42,50 m² - 10564.71 zł/m²
33,5 m2, SwpdL, parter, rej. Tuwima

Koszalin - 20 kwietnia 2026

33,50 m² - 6238.81 zł/m²
Mieszkanie 2-poziomowe nowe budownictwo - centrum!

Koszalin - 20 kwietnia 2026

58,30 m² - 7272.73 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w centrum

Sprzedam mieszkanie w centrum

259 000 złdo negocjacji

Połczyn-Zdrój - Dzisiaj o 18:37

60 m² - 4316.67 zł/m²
Ładne 2-pok. w centrum, wykończone-bez podatku Pcc

Szczecin, Centrum - 19 kwietnia 2026

32,11 m² - 12239.18 zł/m²
Mieszkanie dwa pokoje ul. Mickiewicza

Szczecin, Pogodno - 10 maja 2026

53,96 m² - 8988.14 zł/m²
Mieszkanie 58m2 gotowe do zamieszkania - aneks kuchenny w zabudowie. Parter.

Koszalin - Odświeżono dzisiaj o 18:54

58 m² - 6879.31 zł/m²
Dwupoziomowe 74 m² | Zamknięte osiedle | Balkon

Warzymice - 11 maja 2026

93 m² - 9236.56 zł/m²
wyjątkowe 2 pokojowe z 2 balkonami

Świnoujście - Odświeżono dzisiaj o 19:39

54,50 m² - 12000 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość – mieszkanie+ garaż + budynek gosp.+ piękny sad

Storkówko - 06 maja 2026

64,60 m² - 6191.93 zł/m²
Wyposażone 4-pokojowe mieszkanie 71,9 m2

Drawsko Pomorskie - Dzisiaj o 15:44

71,90 m² - 7371.35 zł/m²
Mieszkanie  2 pokojowe z komórką lokatorską  oraz miejscem postojowym

Stargard - 11 maja 2026

34,50 m² - 12173.91 zł/m²
Mieszkanie na parterze 4-pokojowe z balkonem i piwnicą

Police - 11 maja 2026

73 m² - 8219.18 zł/m²
Tylko do 24.05! Mieszkanie 4 pok.+ salon. Klimatyzacja, garaż, piwnica

Warzymice - 24 kwietnia 2026

79,10 m² - 8596.7 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

Koszalin - 10 kwietnia 2026

44,28 m² - 6233.06 zł/m²
Ładne mieszkanie z pięknym widokiem na miasto

Złocieniec - 24 kwietnia 2026

43 m² - 5813.95 zł/m²
Mieszkanie w Centrum

Koszalin - 20 kwietnia 2026

38,34 m² - 8346.35 zł/m²
Piękne 3 Pokojowe Mieszkanie Gotowe Do Zamieszkani

Pyrzyce - 16 maja 2026

55,51 m² - 5386.42 zł/m²
TYLKO U NAS - Super lokalizacja , tanie mieszkanie 2 pok.

Szczecin - 24 kwietnia 2026

35 m² - 9028.57 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

460 000 złdo negocjacji

Szczecin, Centrum - Odświeżono dnia 17 maja 2026

48 m² - 9583.33 zł/m²
Z wyposażeniem, 3 pokoje, loggia, rej. Próchnika

Koszalin - 23 kwietnia 2026

59,30 m² - 8903.88 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe z garażem.

Barwice - 01 maja 2026

81 m² - 3827.16 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje, 80 m2, ul. A. Mickiewicza

Dębno - 20 kwietnia 2026

80,18 m² - 6585.18 zł/m²
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA- 3 pokojowe z miejscem postojowym!

Świnoujście - 05 maja 2026

54,71 m² - 17227.2 zł/m²
Mieszkanie, 4-pokojowe, Pomorzany

Szczecin, Pomorzany - 23 kwietnia 2026

63,56 m² - 9754.56 zł/m²
search