Cena

Nieruchomości - Wschowa - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 29 ogłoszeń
3 pokojowe na parterze!

3 pokojowe na parterze!

185 600 zł

Wschowa - 03 maja 2026

53,38 m² - 3476.96 zł/m²
Dom jednorodzinny

Wschowa - 25 kwietnia 2026

100 m² - 6500 zł/m²
Sprzedam Dom Wschowa ul.Zacisze

Sprzedam Dom Wschowa ul.Zacisze

1 190 000 złdo negocjacji

Wschowa - 06 maja 2026

160 m² - 7437.5 zł/m²
Na sprzedaż Dom 140m

Wschowa - 17 kwietnia 2026

140 m² - 1678.57 zł/m²
Duże 3 pokojowe mieszkanie z murowanym garażem

Wschowa - 03 maja 2026

126,70 m² - 2367.01 zł/m²
Wschowa | niskie koszty | 3 pokoje z balkonem

Wschowa - 27 kwietnia 2026

43,51 m² - 5630.89 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Wschowa ul. Cicha

Wschowa - 12 kwietnia 2026

45,28 m² - 5521.2 zł/m²
Duże 3 pokojowe z balkonem na I piętrze!

Wschowa - 03 maja 2026

87,67 m² - 4300.22 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż centrum/I piętro

Wschowa - 03 maja 2026

61,20 m² - 4983.66 zł/m²
Sprzedam wyjątkowy Dom całoroczny z działką - Wzgórza Lgińskie.

Wschowa - 26 kwietnia 2026

86 m² - 3487.21 zł/m²
Nowa Inwestycja - Wschowa, Domy W Zabudowie Bliźniaczej

Wschowa - 18 kwietnia 2026

112 m² - 5348.21 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe | super lokalizacja

Wschowa - 07 maja 2026

48 m² - 4791.67 zł/m²
Sprzedam działkę budowlano - usługową

Wschowa - 11 maja 2026

958 m² - 182.67 zł/m²
Dzialka 10 arów z zabudowaniem

Dzialka 10 arów z zabudowaniem

156 000 złdo negocjacji

Wschowa - 05 maja 2026

1 000 m² - 156 zł/m²
Wynajem lokalu na działalność gospodarczą

Wschowa - Dzisiaj o 06:47

54 m²
Mieszkanie bezczynszowe-parter -ogrodzone podwórko

Wschowa - 11 maja 2026

54 m² - 7407.41 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Wschowa - 09 maja 2026

57 m²
Mieszkanie gotowe do zamieszkania!!!

Mieszkanie gotowe do zamieszkania!!!

290 000 złdo negocjacji

Wschowa - Odświeżono dnia 14 maja 2026

54 m² - 5370.37 zł/m²
Działka warzywno rekreacyjna

Działka warzywno rekreacyjna

18 000 złdo negocjacji

Wschowa - Odświeżono dnia 11 maja 2026

500 m² - 36 zł/m²
Działka  ROD Wschowa ul. Sportowa

Działka ROD Wschowa ul. Sportowa

7 000 złdo negocjacji

Wschowa - 22 kwietnia 2026

550 m² - 12.73 zł/m²
mieszkanie do wynajęcia od zaraz

Wschowa - 12 maja 2026

32 m²
Wynajme mieszkanie!!

Wschowa - 25 kwietnia 2026

45 m²
Lokal Użytkowy 40M2 Centrum Wschowa

Wschowa - 27 kwietnia 2026

40 m²
mieszkanie do wynajęcia

Wschowa - Odświeżono dnia 14 maja 2026

52 m²
Wynajmę mieszkanie dwupokojowe we Wschowie

Wschowa - 12 maja 2026

38 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Wschowa - 19 kwietnia 2026

42 m²
Wynajme mkeszjanie 33m2 we Wschowie

Wschowa - 21 kwietnia 2026

33 m²
Lokal do wynajęcia w centrum Wschowy

Wschowa - 09 maja 2026

25 m²
Garaż - pod wynajem

Garaż - pod wynajem

400 złdo negocjacji

Wschowa - 13 maja 2026

28 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana z warunkami zabudowy

Przyczyna Górna - 02 maja 2026

1 456 m² - 103 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Dębowa Łęka - 17 kwietnia 2026

55 m²
3 pokoje I Niskie koszty utrzymania I Dwustronne

Tylewice - 23 kwietnia 2026

37,38 m² - 4146.6 zł/m²
Dom na dużej działce w malowniczej okolicy!

Siedlnica - 03 maja 2026

238 m² - 1071.43 zł/m²
Działka budowlana

Długie Nowe - Odświeżono dnia 16 maja 2026

820 m² - 120 zł/m²
2xDziałki budowalne 16a 15a

2xDziałki budowalne 16a 15a

87 000 złdo negocjacji

Kandlewo - 26 kwietnia 2026

1 500 m² - 58 zł/m²
Działka budowlana - przy lesie

Działka budowlana - przy lesie

130 000 złdo negocjacji

Hetmanice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

839 m² - 154.95 zł/m²
Mieszkanie na PARTERZE Z BALKONEM - Jędrzychowice - NA SPRZEDAŻ !!!

Jędrzychowice - 09 maja 2026

71,20 m² - 2738.76 zł/m²
Działka budowlana 818 m² z mediami

Niechłód - 22 kwietnia 2026

818 m² - 98.66 zł/m²
Sprzedam działkę 6,26 ha – łąki i las

Kowalewo - 15 maja 2026

62 600 m² - 6.23 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

73 900 złdo negocjacji

Niechłód - 14 maja 2026

720 m² - 102.64 zł/m²
Mieszkanie z balkonem | Garaż |Stare Drzewce

Stare Drzewce - 07 maja 2026

41 m² - 3658.54 zł/m²
Działki budowlane okolice Leszna Długie Stare

Długie Stare - 28 kwietnia 2026

612 m² - 130 zł/m²
Dom Długie Stare, obok Leszna z duża dzialka

Długie Stare - 25 kwietnia 2026

62 m² - 5645.16 zł/m²
Bliźniak z garażem, energooszczędny, las obok

Zbarzewo - 08 maja 2026

123,92 m² - 5398.64 zł/m²
pokoje do wynajęcia

Lgiń - 16 maja 2026

działka na sprzedaż w lginiu wzgórza lgińskie

Lgiń - 28 kwietnia 2026

400 m² - 247.5 zł/m²
Domek letniskowy na ROD Wzgórza Lgińskie

Lgiń - 22 marca 2026

77 m² - 2162.34 zł/m²
Dom z potencjałem + budynki gospodarcze | spokojna okolica | Zamysłów

Zamysłów - 22 kwietnia 2026

120 m² - 1741.67 zł/m²
Działka budowlana

Piotrowice - 12 maja 2026

720 m² - 163.89 zł/m²
Domek nad jeziorem

Lgiń - 15 maja 2026

Sprzedam działkę budowlaną Trzebiny

Trzebiny - 12 maja 2026

700 m² - 120 zł/m²
Atrakcyjna Działka Rod Z Domem - Wzgórza Lgińskie

Zaborówiec - 06 maja 2026

400 m² - 497.5 zł/m²
Dom na wsi działka budowlana sad Wronów pole

Wronów - 16 maja 2026

84,37 m² - 3555.77 zł/m²
Dom we Wronowie - nadaj mu duszę.

Wronów - 07 maja 2026

216 m² - 1476.85 zł/m²
Działka budowlana blisko Głogowa

Dryżyna - 26 kwietnia 2026

1 742 m² - 45.35 zł/m²
Duża działka ROD 7 arów – ogrodzona, zadbana, idealna do wypoczynku z nasadzeniami i potencjałem!

Szlichtyngowa - 14 maja 2026

714 m² - 35.01 zł/m²
Dom z częścią na działalność - Przybyszewo!

Przybyszewo - 21 kwietnia 2026

199 m² - 3994.97 zł/m²
Bliźniak | 5 pokoi | pompa ciepła | fotowoltaik

Przybyszewo - 30 kwietnia 2026

94,28 m² - 5610.95 zł/m²
Warsztat/ garaż/ lokal użytkowy/ magazyn

Szlichtyngowa - 28 kwietnia 2026

120 m²
Działki budowalne w Szlichtyngowej o pow. ok 10a

Szlichtyngowa - 25 kwietnia 2026

1 000 m² - 104 zł/m²
Nowoczesny dom bliźniaczy 135 m²-Przybyszewo k. Leszna, ogród ,bez PCC

Przybyszewo - 05 maja 2026

135 m² - 5111.11 zł/m²
PROMOCJA! Działki budowlane blisko Leszna

Gołanice - 20 kwietnia 2026

840 m² - 117.86 zł/m²
Działki Jezierzyce Kościelne 1056m2

Jezierzyce Kościelne - 02 maja 2026

1 056 m² - 90.34 zł/m²
Działki budowlane Jezierzyce kościelne od 565m2 do675m2

Jezierzyce Kościelne - 02 maja 2026

600 m² - 100 zł/m²
Atrakcyjna działka

Atrakcyjna działka

139 000 złdo negocjacji

Jezierzyce Kościelne - 30 kwietnia 2026

918 m² - 151.42 zł/m²
Jezierzyce Kościelne - Twój dom blisko natury/15 min od Leszna

Jezierzyce Kościelne - 20 kwietnia 2026

78,30 m² - 4700 zł/m²
Do wynajęcia

Do wynajęcia

1 800 zł

Szlichtyngowa - 22 kwietnia 2026

64 m²
Lokale bliźniacze w Jezierzycach Kościelnych, ul. Szkolna

Jezierzyce Kościelne - 08 maja 2026

116 m² - 4737.07 zł/m²
Nowy dom z ogrodem | zabudowa bliźniacza

Jezierzyce Kościelne - 11 maja 2026

119 m² - 4873.95 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • grab pospolity

  • działki rolne

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Wschowa i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon