Cena

Nieruchomości - Wasilków - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 48 ogłoszeń
Dom Wasilków - GOTOWY, wykończenie w cenie,  Duża działka, 3 sypialnie + ogromny salon

Dom Wasilków - GOTOWY, wykończenie w cenie, Duża działka, 3 sypialnie + ogromny salon

920 000 zł

Wasilków - Odświeżono dnia 14 maja 2026

102 m² - 9019.61 zł/m²
**DOM_Z_OGRODEM_w cenie Mieszkania**

Wasilków - Odświeżono dnia 13 maja 2026

96 m² - 7072.92 zł/m²
Gotowe do zamieszkania I 2 Pokoje I Balkon

Wasilków - 13 maja 2026

42,98 m² - 7328.99 zł/m²
Nowoczesny Dom Wolnostojący w Wasilkowie- 5 pokoi

Wasilków - 13 maja 2026

134 m² - 10440.3 zł/m²
Działki budowlane z MPZP - Prestiżowa lokalizacja pod lasem Pietrasze

Wasilków - 07 maja 2026

853 m² - 386.87 zł/m²
Do wprowadzenia*cegła(1996r)*duży balkon*Kościelna

Wasilków - 24 kwietnia 2026

40,28 m² - 8018.87 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wasilków 2 oddzielne pokoje

Wasilków - 21 kwietnia 2026

35,69 m² - 9218.27 zł/m²
Wasilków, Dolina Cisów, działki  budowlane

Wasilków - 30 kwietnia 2026

1 031 m² - 380 zł/m²
Wasilków ul.Jelenia FV23%

Wasilków - 30 kwietnia 2026

667 m² - 247.38 zł/m²
Komfortowe 3 pokoje z tarasem Dolina Cisów

Wasilków - 07 maja 2026

47 m² - 12096.77 zł/m²
Nowe mieszkanie z 2026 roku | Wykończone | Widok na Zieleń

Wasilków - 08 maja 2026

52,08 m² - 12077.57 zł/m²
Dom nieograniczonych możliwości | nowy, parterowy | 0% prowizji

Wasilków - 29 kwietnia 2026

300 m² - 5430 zł/m²
Dwupoziomowe mieszkanie ul. w Wasilkowie*Nowa Cena

Wasilków - 08 maja 2026

90,78 m² - 8977.75 zł/m²
Nowoczesny dom wolnostojący

Wasilków - 02 kwietnia 2026

121,39 m² - 4110.72 zł/m²
**Emilii Plater**

Wasilków - 17 kwietnia 2026

32,30 m² - 7399.38 zł/m²
**DOM_Z_OGRODEM_w cenie Mieszkania**

Wasilków - Odświeżono dnia 13 maja 2026

96 m² - 7072.92 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD - 480m2, Wasilków, Uroczysko

Wasilków - Odświeżono dnia 01 maja 2026

480 m² - 177.08 zł/m²
- Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - cegła

Wasilków - 08 maja 2026

48,50 m² - 9257.73 zł/m²
Działki budowlane – Wasilków, ul. Nadawki

Wasilków - 27 kwietnia 2026

902 m² - 330.38 zł/m²
Lokal handlowo - usługowy

Wasilków - 25 kwietnia 2026

40 m²
***Komfortowe M3 - Dolina Cisów***

Wasilków - 06 maja 2026

48 m²
Mieszkanie dwupoziomowe Wasilków Dolina Cisów , Bialystok

Wasilków - 29 kwietnia 2026

90,78 m² - 8801.5 zł/m²
Działka na 6 bliźniaków w Wasilkowie

Wasilków - 15 kwietnia 2026

2 075 m² - 313.6 zł/m²
Domy wolnostojące - Wasilków ul. Jurowiecka 34

Wasilków - 28 kwietnia 2026

99,31 m² - 8156.28 zł/m²
Przetarg na dwie nieruchomości gruntowe w Wasilkowie, 5 czerwca 2026r.

Wasilków - 04 maja 2026

2 501 m² - 400 zł/m²
*M2 w Wasilkowie*

Wasilków - 24 kwietnia 2026

53 m² - 9415.09 zł/m²
Po remoncie*2 pok. 35 m2*Wasilków*1992r.*własność*

Wasilków - 11 maja 2026

35,60 m² - 9522.47 zł/m²
Świetny układ 4 pokoi, ogród, kameralne osiedle STAN Deweloperski

Wasilków - 27 marca 2026

96 m² - 7072.92 zł/m²
Nowe z dużym balkonem, spokój, zieleń, Dolina Cisów,bez PCC i prowizji

Wasilków - 28 kwietnia 2026

34,74 m² - 13140.47 zł/m²
Mieszkanie 4 pokoje Wasilków ul.Ogrodowa

Wasilków - 30 kwietnia 2026

68,43 m² - 7584.39 zł/m²
Działka pod usługi i produkcję | objęta MPZP pod usługi!

Wasilków - 25 kwietnia 2026

5 243 m² - 140.11 zł/m²
Działka usługowa pod budowę hali | produkcję | powierzchnię magazynową

Wasilków - 25 kwietnia 2026

5 500 m² - 200 zł/m²
Sprzedam dzialke w okolicy Bialegostoku

Wasilków - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 172 m² - 151.88 zł/m²
2 pokoje | 44,9 m² | W pełni wyposażone | Bez pośredników

Wasilków - 14 maja 2026

44,90 m² - 10000 zł/m²
Hale produkcyjne w Wasilkowie

Wasilków - 28 kwietnia 2026

100 m²
Wynajem mieszkania w Wasilkowie

Wasilków - 10 maja 2026

34 m²
Osiedle przy Lesie | Bud. A | M. nr 75 | 57,76 m2

Wasilków - 17 kwietnia 2026

57,76 m² - 8500 zł/m²
Działka na sprzedaż

Wasilków - 11 maja 2026

2 400 m² - 66.67 zł/m²
Osiedle przy Lesie | Bud. A | M. nr 74 | 64,33 m2

Wasilków - 17 kwietnia 2026

64,33 m² - 8350 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie

Na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie

385 000 złdo negocjacji

Wasilków - 07 maja 2026

40,20 m² - 9577.11 zł/m²
  • 1
  • 2
search

Popularne wyszukiwania

  • dom do wynajęcia

  • studzianki

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Wasilków i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon