Cena

Nieruchomości - Warka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 50 ogłoszeń
Hala 300m² + Plac 2000m² | Warka | TIR | Magazyn / Produkcja Biuro

9 500 zł

Warka - Odświeżono dnia 08 maja 2026

2 300 m²
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy blisko rzeki Pilicy oraz stadniny koni Sielanka

Warka - Odświeżono dnia 16 maja 2026

3 852 m² - 59.71 zł/m²
Mieszkanie 67 m2, gotowe do zamieszkania

Warka - 16 maja 2026

67 m² - 9701.49 zł/m²
Mieszkanie 71 m2 gotowe do zamieszkania

Warka - 16 maja 2026

71 m² - 10563.38 zł/m²
Zdjęcie przedstawiają Wizualizacje Ostatnie PIętro

Warka - 27 kwietnia 2026

53,17 m² - 9309.76 zł/m²
Działki budowlane z dostępem do lasu obok rzeki Pilica,  Krzemień

Warka - 10 maja 2026

750 m² - 133.33 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

Warka - 11 maja 2026

1 000 m² - 250 zł/m²
Dom Mobilny-zamiana na dom mieszkalny lub mieszkanie z małym czynszem

Warka - 16 maja 2026

8 m² - 15625 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

410 000 złdo negocjacji

Warka - 15 maja 2026

61 m² - 6721.31 zł/m²
Działka 5436 m2 z domem-40 km od Waw-bezpośrednio przy DK79

Warka - 19 marca 2026

5 436 m² - 67.88 zł/m²
Dzislka reakracyjna

Warka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

300 m² - 833.33 zł/m²
Sprzedam Działkę budowlaną na Lipinkach

Warka - 29 kwietnia 2026

1 200 m² - 229.17 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną ROD

110 000 złdo negocjacji

Warka - Odświeżono dnia 13 maja 2026

400 m² - 275 zł/m²
Nowy dom z ogrodem w trakcie wykańczania | 134 m² | Warka

Warka - 27 kwietnia 2026

134,10 m² - 6040.27 zł/m²
Warka - Kępa Niemojewska na Pilicą

Warka - 22 kwietnia 2026

2 017 m² - 100 zł/m²
Nowoczesny segment 115 m² + GRATIS poddasze 37 m² | 40 min do Warszawy

Warka - 23 kwietnia 2026

115 m² - 6078.26 zł/m²
Warka - Kępa Niemojewska nad Pilicą

Warka - 22 kwietnia 2026

3 778 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana Grabów nad Pilicą

Warka - 16 maja 2026

900 m² - 100 zł/m²
Hala produkcyjna Magazyn Biurowiec Blisko Warszawy

Warka - 11 maja 2026

3 000 m²
Dom Warka Winiary

Warka - 03 maja 2026

170 m² - 2288.24 zł/m²
Warka - Kępa Niemojewska na Pilicą

Warka - 19 kwietnia 2026

3 118 m² - 100 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia ul. Niemojewska

Warka - 12 maja 2026

46 m²
Sprzedam dom  200m²

Warka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

200 m² - 4600 zł/m²
Dom projekt Lopez w Warce

Warka - Odświeżono dzisiaj o 11:14

180 m² - 3833.33 zł/m²
Garaże do wynajecia Warka

Warka - 06 maja 2026

6 m²
2 pokoje | 46m2 | balkon | 2 piętro | parking | piwnica | KW

Warka - 20 kwietnia 2026

46 m² - 9021.74 zł/m²
Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Wysoki standard | Warka Vivaldi

Warka - 11 maja 2026

41,63 m² - 11500 zł/m²
Nowe mieszkanie na wynajem Warka 46m²

Warka - 13 maja 2026

46 m²
Nieruchomość z budynkiem użytkowym w Warce

Warka - 04 maja 2026

360 m² - 6388.89 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Warce

Warka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 580 m² - 170.89 zł/m²

Warka - Odświeżono dnia 08 maja 2026

2 300 m²
Działka Warka

Działka Warka

249 000 zł

Warka - 11 maja 2026

1 400 m² - 177.86 zł/m²
Garaze blaszaki garaz drewnopodobny

Warka - 25 kwietnia 2026

36 m²
Sprzedam dom w Warce po generalnym remoncie

Warka - 24 kwietnia 2026

74 m² - 10743.24 zł/m²
Lokal usługowy do wynajecia

Warka - Odświeżono dnia 16 maja 2026

72 m²
Mieszkanie 54.5 super lokalizacja

Mieszkanie 54.5 super lokalizacja

419 000 złdo negocjacji

Warka - 09 maja 2026

54,50 m² - 7688.07 zł/m²
Lokal biurowy – 56m² – elastyczna przestrzeń dla Twojego biznesu!

Warka - 30 kwietnia 2026

56 m²
Działka budowlana z domem | Łaski koło Warki | Nowy dach

Warka - 13 maja 2026

600 m² - 366.67 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Warka - Odświeżono dnia 16 maja 2026

44,15 m²
Lokal użytkowy  magazyn 110 m² – teren zamknięty, parking | Warka

Warka - 23 kwietnia 2026

105 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Warka i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon