Cena

Nieruchomości - Ujazd - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Ujazd, ul. Przedszkolna, działki budowlane, prąd, MPZP, 1100m2

132 000 zł

Ujazd - 10 maja 2026

1 100 m² - 120 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Lokal nr 10. Ścisłe centrum Tomaszowa.Wejście prosto z ulicy P.O.W. 17

Tomaszów Mazowiecki - 15 maja 2026

54 m²
Lokal nr 9. Ścisłe centrum Tomaszowa. Wejście prosto z ulicy P.O.W. 17

Tomaszów Mazowiecki - 15 maja 2026

33,50 m²
Mieszkanie 2 pokoje z klimatyzacją

Mieszkanie 2 pokoje z klimatyzacją

265 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - 14 maja 2026

39 m² - 6794.87 zł/m²
Atrakcyjne Mieszkanie przy ul. Skorupki

Tomaszów Mazowiecki - 14 maja 2026

34 m²
Wynajmę dwupoziomowe mieszkanie 80 m2 - Smugowa - Tomaszów Maz.

Tomaszów Mazowiecki - 14 maja 2026

80 m²
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe – ul. Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki - 14 maja 2026

32 m²
Mieszkanie  46m2

Mieszkanie 46m2

325 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - 13 maja 2026

46 m² - 7065.22 zł/m²
Mieszkanie do remontu

Mieszkanie do remontu

167 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - 13 maja 2026

30 m² - 5566.67 zł/m²
Mieszkanie, Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki - 13 maja 2026

40 m²
Mieszkanie, Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki - 13 maja 2026

35,70 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Tomaszów Mazowiecki - 13 maja 2026

39 m²
Hale Namiotowe 10 x 20 x 4

Hale Namiotowe 10 x 20 x 4

58 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 13 maja 2026

200 m²
Dwupokojowe mieszkanie 30m2 w nowym bloku (2023) ul. Rolna

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 13 maja 2026

30 m² - 10300 zł/m²
Ładne mieszkanie wynajmę.

Tomaszów Mazowiecki - 12 maja 2026

39 m²
Mieszkanie do wynajecia

Tomaszów Mazowiecki - 12 maja 2026

44 m²
Dom 155 m2 z działką 2200 m2 Wąwał

Tomaszów Mazowiecki - 11 maja 2026

155 m² - 5032.26 zł/m²
Lokal usługowy przy targowisku miejskim

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

100 m²
Kawalerka na konstytucji 3-go Maja kolo uniwersytetu parking

Tomaszów Mazowiecki - 11 maja 2026

27 m²
2 pokojowe mieszkanie, blisko targowiska miejskie

Tomaszów Mazowiecki - 11 maja 2026

41,80 m² - 7392.34 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

38 m²
Do wynajęcia kawalerka os. Niebrów

Tomaszów Mazowiecki - 11 maja 2026

24 m²
Wynajmę Hale,Warsztat,Servis,Biuro, plac parking-baza TIR.

Tomaszów Mazowiecki - 11 maja 2026

1 m² - 300 zł/m²
Pokój do wynajęcia

Tomaszów Mazowiecki - 10 maja 2026

REZERWACJA! Sprzedam funkcjonalne mieszkanie 38m2 na Niebrowie

Tomaszów Mazowiecki - 10 maja 2026

38 m² - 8157.89 zł/m²
mieszkanie do wynajęcia

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

38 m²
Działka Rodo na sprzedaż

Tomaszów Mazowiecki - 10 maja 2026

379 m² - 158.31 zł/m²
Dom z ogrodem w cenie mieszkania, fotowoltaika, klimatyzator

Tomaszów Mazowiecki - 09 maja 2026

42 m² - 8547.62 zł/m²
Lokal do wynajęcia blisko Centrum

Tomaszów Mazowiecki - 09 maja 2026

88 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Tomaszów Mazowiecki - 08 maja 2026

30 m²
Sprzedam działkę z góralskim domkiem

Tomaszów Mazowiecki - 08 maja 2026

840 m² - 416.67 zł/m²
Lokal usługowy ul. Warszawska 17

Tomaszów Mazowiecki - 08 maja 2026

21,50 m²
Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż / 41,80 m² / ul. Biernackiego

Tomaszów Mazowiecki - 07 maja 2026

41,80 m² - 8110.05 zł/m²
Dom wolnostojący 260m2 Wąwał

Tomaszów Mazowiecki - 07 maja 2026

260 m² - 6153.85 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 07 maja 2026

50,50 m² - 11861.39 zł/m²
Lokal 40m2,parking, teren ogrodzony, Tomaszów Maz.

Tomaszów Mazowiecki - 07 maja 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie/ lokal usługowy

Sprzedam mieszkanie/ lokal usługowy

750 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - 07 maja 2026

66,47 m²
Mieszkanie 42m do wynajęcia na zamkniętym osiedlu

Tomaszów Mazowiecki - 07 maja 2026

35 m²
Mieszkanie, Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki - 06 maja 2026

50,50 m² - 11861.39 zł/m²
Wynajmę powierzchnie handlową

Wynajmę powierzchnie handlową

10 000 złdo negocjacji

Tomaszów Mazowiecki - Odświeżono dnia 06 maja 2026

230 m²
3-pokojowe mieszkanie 64m2 - świetna lokalizacja - do negocjacji!

Tomaszów Mazowiecki - 06 maja 2026

64 m² - 5781.25 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Ujazd i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon