Cena

Nieruchomości - Twardogóra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Grabowie Wielkim

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Grabowie Wielkim

375 000 zł

Twardogóra - 09 kwietnia 2026

59 m² - 6355.93 zł/m²
grunty orne 0,3494 ha

grunty orne 0,3494 ha

166 708 złdo negocjacji

Twardogóra - 27 kwietnia 2026

3 494 m² - 47.71 zł/m²
NOWA CENA!!! Piękna działka inwestycyjna, staw, las I Drogoszowice

Twardogóra - 15 kwietnia 2026

24 515 m² - 60.31 zł/m²
Działka budowlana 511 m w centrum miasta tuż przy rynku.

Twardogóra - Odświeżono dnia 02 maja 2026

511 m² - 400 zł/m²
Atrakcyjny teren inwestycyjny 0,8 ha Twardogóra

Twardogóra - 22 kwietnia 2026

8 286 m² - 102.58 zł/m²
Wynajmę warsztat/zakład stolarski

Twardogóra - Odświeżono dnia 13 maja 2026

60 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Lokal do wynajęcia Centrum  30m Cena Brutto

Twardogóra - Odświeżono dnia 11 maja 2026

30 m²
Wynajmę mieszkanie ul Ratuszowa 1 piętro

Twardogóra - 12 maja 2026

45 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom z częścią pod działalność | 2027 m² działki

Moszyce - 04 maja 2026

195,36 m² - 4893.53 zł/m²
Dom wolnostojący 180 m2 działka 10 arów

Goszcz - 05 maja 2026

180 m² - 1888.89 zł/m²
Działka budowlana Drogoszowice k/Twardogóry

Drogoszowice - 06 maja 2026

784 m² - 146.68 zł/m²
Sprzedam grunt rolny

Drągów - 23 kwietnia 2026

9 700 m² - 5.15 zł/m²
Działka rolna 5900 m² z mediami i ogrodzeniem

Drogoszowice - 04 maja 2026

5 900 m² - 76.27 zł/m²
Wyjątkowa działka budowlana z własnym lasem – Sosnówka, Gm. Twardogóra, Bezpośrednio

Sosnówka - 08 maja 2026

5 000 m² - 115 zł/m²
DZIAŁKA BUDOWLANA  w SOSNÓWCE , (wieś blisko lasu)

Sosnówka - 05 kwietnia 2026

2 875 m² - 149.57 zł/m²
Sprzedam 1,5 ha gruntu rolnego przeznaczonego pod zabudowę zagrodowo-mieszkalnlą, okolice Goszcza

Domasławice - 05 maja 2026

15 000 m² - 33.33 zł/m²
Działka budowlana 20ar w miejscowości Lędzina Gmina Krośnice

Lędzina - 16 kwietnia 2026

2 000 m² - 50 zł/m²
Dom 100m2 | Stan Deweloperski Zamknięty ++

Królewska Wola - 28 kwietnia 2026

100 m² - 5600 zł/m²
Duża, działka, z dobrym dojazdem i mediami!

Łazisko - 23 kwietnia 2026

2 500 m² - 51.6 zł/m²
2 działki łącznie: 0,49 ha pod rezydencję!

Łazisko - 23 kwietnia 2026

4 900 m² - 48.78 zł/m²
Działka grunt rolny

Działka grunt rolny

120 000 złdo negocjacji

Bukowice - Dzisiaj o 16:33

2 700 m² - 44.44 zł/m²
Dom Wolnostojący 35 m2

Dom Wolnostojący 35 m2

85 000 złdo negocjacji

Bukowice - Odświeżono dnia 09 maja 2026

35 m² - 2428.57 zł/m²
Domy jednorodzinne przy lesie z działkami po  800 m2 - Dolina Baryczy

Bukowice - 19 kwietnia 2026

40 m² - 9975 zł/m²
Działka budowlana -usługowa + dom jednorodzinny  146m2

Bukowina Sycowska - Odświeżono dnia 08 maja 2026

17 000 m² - 76.41 zł/m²
Do wynajęcia budynek użytkowy przy DK25, 283 m²  Drołtowice – od maja

Drołtowice - 15 kwietnia 2026

283 m²
Działka budowlana Nr.1

Działka budowlana Nr.1

396 500 złdo negocjacji

Brzezinka - 12 maja 2026

3 172 m² - 125 zł/m²
Działka budowlana Nr. 2

Działka budowlana Nr. 2

126 500 złdo negocjacji

Brzezinka - 12 maja 2026

1 012 m² - 125 zł/m²
Działka budowlana w miejscowości Cieszyn 0.1252 ha

Cieszyn - 17 kwietnia 2026

1 257 m² - 69.93 zł/m²
Działka budowlana

Stradomia Wierzchnia - Dzisiaj o 09:44

10 530 m² - 71.23 zł/m²
Działka budowlana, leśna w Ostrowinie

Ostrowina - 06 maja 2026

3 151 m² - 90.45 zł/m²
Działka budowlana w Ostrowinie

Ostrowina - 03 maja 2026

1 236 m² - 80.91 zł/m²
Działka budowlana 1500 m² – Ostrowina | MPZP | prąd | las | cisza

Ostrowina - 02 maja 2026

1 500 m² - 99.33 zł/m²
Dom w otulinie lasów.

Ostrowina - 27 kwietnia 2026

160 m² - 5618.75 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana 1604 m², MPZP, Ostrowina, gm. Oleśnica

Ostrowina - 23 kwietnia 2026

1 604 m² - 75 zł/m²
Wynajme mieszkanie Bedzin 11 listopada os. Rycerskie

Będzin - 18 kwietnia 2026

49 m²
Działki budowlane przy ASFALCIE! media/ las

Stradomia Wierzchnia - 15 kwietnia 2026

953 m² - 120.67 zł/m²
Działki budowlane w otulinie lasu

Drołtowice - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 75 zł/m²
Brzezinka, Dwie działki pod lasem, Prąd

Brzezinka - 09 kwietnia 2026

4 239 m² - 149 zł/m²
Działka budowlana Miodary koło Oleśnicy 1008 m2

Miodary - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 008 m² - 130 zł/m²
Działka budowlana koło Oleśnicy 140 zł/m2

Miodary - 21 kwietnia 2026

1 000 m² - 147.28 zł/m²
Działki z WZ I Media na działce I Atrakcyjna cena

Miodary - 11 maja 2026

1 500 m² - 97.33 zł/m²
Działka budowlana Malerzów

Malerzów - 18 kwietnia 2026

2 000 m² - 150 zł/m²
Sprzedam 30 arowa działkę rolną - pod zabudowę, przyczepę - Malerzow

Malerzów - 07 maja 2026