Powierzchnia

dom - Szczecin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 49 ogłoszeń
Dom ,biuro i halę magazynową-wynajmę na Mierzynie

Dom ,biuro i halę magazynową-wynajmę na Mierzynie

11 000 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

150 m²
Urokliwe 3 pokoje na zielonym Świerczewie, piękny widok

Szczecin, Świerczewo - 29 kwietnia 2026

45 m² - 10768.89 zł/m²
Zrób tu 2 pokoje i żyj jak król za 300 zł!

Szczecin, Świerczewo - 28 kwietnia 2026

31 m² - 10290.32 zł/m²
Trzy Pokoje w cenie dwóch! Prywatnie, zielona okolica blisko centrum

Szczecin, Świerczewo - 15 maja 2026

45 m² - 10768.89 zł/m²
3 pokoje po generalnym remoncie; balkon; winda

Szczecin, Świerczewo - 09 maja 2026

60,10 m² - 10232.95 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie - osiedle Świerczewo.

Szczecin, Świerczewo - 26 kwietnia 2026

44,61 m² - 6702.53 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Santockiej

Szczecin, Świerczewo - 11 maja 2026

59,60 m² - 10989.93 zł/m²
Słoneczne 3 pokoje z balkonem 68 m²

Szczecin, Świerczewo - 13 maja 2026

68,03 m² - 7628.99 zł/m²
Santocka 32 kawalerka po remoncie

Szczecin, Świerczewo - 14 maja 2026

31 m² - 11290.32 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 55.5m2 rok 2012

Szczecin, Świerczewo - 09 maja 2026

56 m² - 11375 zł/m²
REZERWACJA! Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

Szczecin, Świerczewo - 19 maja 2026

42,20 m² - 10663.51 zł/m²
Urokliwa działka ROD Santocka – Szczecin, ul. 26 kwietnia – 450 m² z nowym domkiem (wysoki standard)

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

450 m² - 194 zł/m²
Wyjątkowe 2 pokoje na Kasprzaka w świetnej lokalizacji

Szczecin, Świerczewo - 20 maja 2026

42,25 m²
Mieszkanie 2 pok na I pietrze Okazja

Szczecin, Świerczewo - 12 maja 2026

34,49 m² - 6059.73 zł/m²
Pokój do wynajęcia - współlokatorka poszukiwana. Dobra lokalizacja, fajna atmosfera

Szczecin, Świerczewo - 15 maja 2026

Sprzedam miejsce postojowe Turzyn

Sprzedam miejsce postojowe Turzyn

47 500 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - Odświeżono dnia 17 maja 2026

12 m²
Sprzedam miejsce garażowe Powstańców śląskich 1 hala 0 miejsce 35

Szczecin, Świerczewo - 16 maja 2026

16 m²
Kawalerka na wynajem ( 26 Kwietnia )

Szczecin, Świerczewo - 08 maja 2026

32,20 m²
Nowa Cena! 2 pokoje 52m², komórka lok., Tenisowa

Szczecin, Świerczewo - Odświeżono dnia 10 maja 2026

51,52 m² - 13101.71 zł/m²
Garaż murowany do wynajęcia

Szczecin, Świerczewo - 13 maja 2026

17 m²
Dom ,biuro i halę magazynową-wynajmę na Mierzynie

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

150 m²
Wynajmę garaż 26 kwietnia

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

16 m²
Powierzchnia biurowo-magazynowa

Szczecin, Świerczewo - 14 maja 2026

140 m²
Garaż z kanałem i prądem

Garaż z kanałem i prądem

89 000 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - 13 maja 2026

15 m²
Kawalerka do wynajęcia - ul. H. Derdowskiego, Szczecin

Szczecin, Świerczewo - 12 maja 2026

30,70 m²
Pokój jednoosobowy

Szczecin, Świerczewo - 21 maja 2026

Działka ROD Santocka

Działka ROD Santocka

32 000 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - 12 maja 2026

412 m² - 77.67 zł/m²
Wynajem pokoju - okazjonalny z możliwością przedłużenia

Szczecin, Świerczewo - 26 kwietnia 2026

Centrum Szczecina 3 pokoje nowe

Szczecin, Świerczewo - Odświeżono dzisiaj o 08:46

63 m²
Sprzedam działkę ROD „Pogodny”

Szczecin, Świerczewo - 17 maja 2026

336 m² - 193.45 zł/m²
Wynajmę magazynki samoobsługowe o pow. 3m² - CH Nowy Turzyn

Szczecin, Świerczewo - 29 kwietnia 2026

3 m²
Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia

Szczecin, Świerczewo - Dzisiaj o 03:50

41 m²
mieszkanie dwu pokoje

Szczecin, Świerczewo - 12 maja 2026

39 m²
gabinet dla prawnika

gabinet dla prawnika

430 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - 11 maja 2026

10 m²
Tenisowa wynajem mieszkania od 01.06

Szczecin, Świerczewo - 26 kwietnia 2026

46 m²
Pokój dwuosobowy

Szczecin, Świerczewo - 20 maja 2026

Wynajmę Kawalerkę Szczecin Osiedle Przyjażń

Szczecin, Świerczewo - Odświeżono dnia 09 maja 2026

31 m²
Działka ROD na sprzedaż

Działka ROD na sprzedaż

32 800 złdo negocjacji

Szczecin, Świerczewo - 06 maja 2026

280 m² - 117.14 zł/m²
Wynajem stanowiska fryzjerskiego  na dni

Szczecin, Świerczewo - 11 maja 2026

45 m²
Dwa pokoje wynajem bez pośredników i prowizji

Szczecin, Świerczewo - 18 maja 2026

34 m²
Wynajmę magazyny, kontenery samoobsługowe o powierzchni 3m ² - TURZYN

Szczecin, Świerczewo - Odświeżono dnia 08 maja 2026

3 m²
search