Cena

Nieruchomości - Sędziejowice - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Obiekt na wynajem w centrum Łasku

Obiekt na wynajem w centrum Łasku

1 250 zł

Łask - 29 kwietnia 2026

20 m²
Wynajme mieszkanie 3 pokoje + salon z kuchnią - 64m

Łask - 29 kwietnia 2026

64 m²
Działki budowlane - korzystna cena i lokalizacja

Łask - 29 kwietnia 2026

605 m² - 107.27 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 48m2

Łask - 28 kwietnia 2026

48 m²
działka rolna z możli. przeistoczenia na budowlaną, Łask-Podłaszcze

Łask - 27 kwietnia 2026

1 740 m² - 70 zł/m²
Wynajmę dom w Centrum Łasku 140m2

Łask - 27 kwietnia 2026

140 m²
ŁASK, 2 pokoje, wyremontowane mieszkanie Jana Pawła 2, wynajem

Łask - 26 kwietnia 2026

46 m²
Lokal do wynajęcia

Łask - 26 kwietnia 2026

45 m²
Dzialka ROD Kolumna

Dzialka ROD Kolumna

22 000 złdo negocjacji

Łask - 25 kwietnia 2026

314 m² - 70.06 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 37 m2

Łask - 24 kwietnia 2026

37 m²
Sprzedam działkę ROD Rekreacyjna

Sprzedam działkę ROD Rekreacyjna

28 000 złdo negocjacji

Łask - 24 kwietnia 2026

300 m² - 93.33 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

188 000 złdo negocjacji

Łask - 23 kwietnia 2026

3 738 m² - 50.29 zł/m²
Sprzedam piękną działkę budowlaną k. Łasku

Łask - 22 kwietnia 2026

1 100 m² - 72.64 zł/m²
Dom nowoczesny 4pok i salon, 2 łazienki koło Łasku

Łask - 21 kwietnia 2026

167,08 m² - 4530.76 zł/m²
Sprzedam działki budowlane na Wydrzynie koło Łasku

Łask - 18 kwietnia 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Sprzedam Dom

Sprzedam Dom

495 000 zł

Łask - 18 kwietnia 2026

100 m² - 4950 zł/m²
wynajmę mieszkanie Łask, JP, 3 piętro

Łask - 18 kwietnia 2026

39 m²
Działki budowlane-inwestycyjne przy DW482 – Mikołajówek gm. Łask

Łask - 17 kwietnia 2026

3 800 m² - 70 zł/m²
Działka budowlana w spokojnej miejscowości OKUP WIELKI

Łask - 17 kwietnia 2026

1 270 m² - 102.36 zł/m²
Dom z działką Wydrzyn/Łask

Łask - 18 marca 2026

101 m² - 5990.1 zł/m²
SPRZEDAM MIESZKANIE W ŁASKU ŁASK na 2 piętrze 57 m2 wyposażone

Łask - 13 maja 2026

57 m² - 8070.18 zł/m²
Działki rodzinne ogrodowe pierwiosnek Łask

Łask - 19 kwietnia 2026

319 m² - 78.37 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokoje  ul nadziei osiedle złota cicha spokojna u

Zduńska Wola - 04 maja 2026

35 m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokoje ul nadziei osiedle złota cicha spokojna

Zduńska Wola - 04 maja 2026

45 m²
Kompleks biurowo-mieszkalny i gospodarczy

Zduńska Wola - 27 kwietnia 2026

1 168 m²
Ekologiczny Dom- Zduńska Wola- 118,9 m²

Zduńska Wola - 27 kwietnia 2026

118,90 m² - 6724.98 zł/m²
Rezerwacja kawalerka 33 parter balkon Zduńska Wola

Zduńska Wola - 12 maja 2026

33,33 m² - 8397.84 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie do wynajęcia

Zduńska Wola - 15 maja 2026

40 m²
Działka budowlana 2000 m2 -Wola Łaska z pozwolem na budowe 2 domów.

Wola Łaska - 23 kwietnia 2026

2 000 m² - 210 zł/m²
Działka 1387m² | Wz | 2 km od Łasku | cisza

Wola Łaska - 28 kwietnia 2026

1 387 m² - 104.54 zł/m²
magazyn 222m2 i 537m2 w Zduńskiej Woli przy ul. Opiesińskiej 17

Zduńska Wola - Odświeżono dnia 15 maja 2026

222 m²
wynajmę lokal usługowy parter centrum miasta 200m2 ul.Łaska 29