Cena

Nieruchomości - Rzepin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 19 ogłoszeń
Nowy dom dwulokalowy 104m2 Rzepinek staw+las deweloperski stan

620 000 zł

Rzepin - 07 maja 2026

104 m² - 5961.54 zł/m²
Przytulne 3-pokojowe mieszkanie

Rzepin - 11 maja 2026

49,31 m² - 7300.75 zł/m²
Dom, Rzepin

Dom, Rzepin

685 000 zł

Rzepin - 29 kwietnia 2026

99 m² - 6919.19 zł/m²
NOWA ATRAKCYJNA CENA!! Wyjątkowa oferta mieszkania w Rzepinie.

Rzepin - 20 kwietnia 2026

101 m² - 4158.42 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe w centrum miasta na 1 piętrze.

Rzepin - 26 kwietnia 2026

59,34 m² - 6909.34 zł/m²
Na sprzedaż nowy apartament w Rzepinie

Rzepin - 16 kwietnia 2026

43,45 m² - 7900 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

NOWA CENA! Mieszkania w centrum Rzepina

Rzepin - 10 kwietnia 2026

27,45 m² - 7500 zł/m²
Sprzedam kawalerke 29m2 rzepin

Rzepin - 01 kwietnia 2026

29 m² - 6206.9 zł/m²
Sprzedam dom z dużą działką w Rzepinie

Rzepin - Odświeżono dnia 09 maja 2026

96 m² - 5729.17 zł/m²
Dom z potencjałem 325 m2, działka 566 m2, Rzepin

Rzepin - 07 maja 2026

324,99 m² - 4153.97 zł/m²
działki budowlane RZEPIN

Rzepin - 28 marca 2026

900 m² - 130 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe w Rzepinie ul. B.Chrobrego

Rzepin - 23 kwietnia 2026

50,50 m² - 6633.66 zł/m²
Ostania elektrownia wiatrowa z lokalizacją

Rzepin - 12 maja 2026

Wynajmę mieszkanie

Rzepin - 09 maja 2026

58 m²
Mieszkanie na wynajem w bloku dwupokojowe Rzepin Słubice

Rzepin - 06 maja 2026

40 m²
Mieszkanie na wynajem Rzepin

Rzepin - 29 kwietnia 2026

27 m²
Mieszkanie 2 pokoje 63,4 m² | Garaż + piwnica | Bezczynszowe | Rzepin

Rzepin - 15 kwietnia 2026

63,40 m² - 3927.44 zł/m²
Bezczynszowa kawalerka w centrum Rzepina, stała cena w trakcie umowy

Rzepin - 26 kwietnia 2026

28 m²
Działka budowlana 1160m

Działka budowlana 1160m

185 000 złdo negocjacji

Rzepin - 28 kwietnia 2026

1 160 m² - 159.48 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana

Rzepinek - 19 kwietnia 2026

1 225 m² - 110.2 zł/m²
Dzialka Inwestycyjna z Zabudowaniami Bi - Blisko Granicy z Niemcami.

Drzeńsko - 07 maja 2026

30 500 m² - 498.36 zł/m²
Piękny dom na sprzedaż Kowalów

Kowalów - 19 kwietnia 2026

158 m² - 5189.87 zł/m²
Teren pod gastronomię/Food Truck przy DK92 Boczów przy trasie na Świecko STACJA PALIW OCHMANN

Boczów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

Wynajmę mieszkanie w Boczowie od Lipca

Boczów - 06 maja 2026

55 m²
sprzedam działkę z dostępem do jeziora

Boczów - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

16 700 m² - 56.89 zł/m²
Mieszkanie dla firm. Boczów. Blisko granica. Faktura vat

Boczów - 22 kwietnia 2026

28 m²
Wynajme wieksza czesc domu Nowe Biskupice pod lasem

Nowe Biskupice - 07 maja 2026

230 m²
Duża działka budowlana w Świniarach.

Świniary - 22 kwietnia 2026

3 002 m² - 36.64 zł/m²
Dom bliźniak z garażem w spokojnej okolicy

Ośno Lubuskie - 12 maja 2026

187 m² - 4010.7 zł/m²
Piętrowy, zadbany dom nad jeziorem w Garbiczu z działką 5515 m kw.

Garbicz - 15 kwietnia 2026

120,75 m² - 10600.41 zł/m²
Zadbany dom nad jeziorem w Garbiczu z działką 5734 m kw.

Garbicz - 15 kwietnia 2026

113,53 m² - 11274.55 zł/m²
Przepiękna działka w otoczeniu lasów 7 minut od Słubic -bardzo ustawna

Nowe Biskupice - 23 kwietnia 2026

1 789 m² - 200 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2 poziomowe

Ośno Lubuskie - 07 maja 2026

95 m² - 8410.53 zł/m²
Mieszkanie 43,70M2

Ośno Lubuskie - 18 kwietnia 2026

43,70 m² - 6178.49 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia w Ośnie Lubuskim

Ośno Lubuskie - 06 maja 2026

52 m²
mieszkanie Ośno lubuskie

mieszkanie Ośno lubuskie

680 000 złdo negocjacji

Ośno Lubuskie - 04 maja 2026

72 m² - 9444.44 zł/m²
Wynajmę Kawalerkę

Ośno Lubuskie - 28 kwietnia 2026

34 m²
2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia

Ośno Lubuskie - 18 kwietnia 2026

70 m²
Mieszkanie 54 m z ogrodem na  ul.Jeziornej Ośno Lubuskie

Ośno Lubuskie - 17 kwietnia 2026

54,01 m² - 5887.8 zł/m²
Domy szeregowe Osiedle Zatorze ( pod klucz )

Ośno Lubuskie - 05 maja 2026

94,83 m² - 6833.28 zł/m²
Mieszkanie 96m2 Garbicz

Mieszkanie 96m2 Garbicz

460 000 złdo negocjacji

Garbicz - 06 maja 2026

96 m² - 4791.67 zł/m²
Nowe domy pod klucz ! Kunowice - Osiedle Grafitowe

Kunowice - 13 kwietnia 2026

152,50 m² - 5245.9 zł/m²
77,8 m² | 3 duże pokoje | 8 minut spacerem do Jeziora Reczynek

Ośno Lubuskie - 30 kwietnia 2026

77,80 m² - 4048.84 zł/m²
Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Kunowicach

Kunowice - 07 kwietnia 2026

100 m² - 9000 zł/m²
Dom z Bali na sprzedaż

Dom z Bali na sprzedaż

450 000 złdo negocjacji

Kunowice - Odświeżono dnia 12 maja 2026

70 m² - 6428.57 zł/m²
Działka budowlana 11.5a w Kunowicach

Kunowice - 09 maja 2026

1 151 m² - 204.17 zł/m²
Działka budowlana Kunowice 10 arów

Kunowice - 07 maja 2026

1 000 m² - 190 zł/m²
Działki z warunkami zabudowy

Lisów - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 100 m² - 104.55 zł/m²
działka budowlana w Kunowicach

Kunowice - 06 maja 2026

902 m² - 243.9 zł/m²
Dom na sprzedaż, działka

Dom na sprzedaż, działka

280 000 złdo negocjacji

Sienno - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

90 m² - 3111.11 zł/m²
Działki budowlane od 1175m2 do 1829m2 atrakcyjne położenie

Sienno - 31 marca 2026

1 333 m² - 110 zł/m²
Działka budowlana – Drzecin/Słubice 15,5a Media Potencjał inwestycyjny

Drzecin - 05 maja 2026

1 550 m² - 128.39 zł/m²
Sprzedam działki rolno-budowlane

Drzecin - 07 maja 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
Działka rolno-budowlana Laski Lubuskie pow. Słubice 85 km.od Berlin

Laski Lubuskie - Odświeżono dzisiaj o 13:04

1 000 m² - 79 zł/m²
Działka w Golicach gm. Słubice

Golice - 18 kwietnia 2026

2 852 m² - 87.31 zł/m²
Hala Logistyczna-Serwis-Tir-A2 |Niemcy| Torzym

Torzym - 30 kwietnia 2026

1 030 m²
Duża działka na Zielonych Wzgórzach (Słubice)

Słubice - 04 maja 2026

1 855 m² - 161.19 zł/m²
Na sprzedaż niesamowita nieruchomość przy granicy Niemieckiej

Rybocice - 13 maja 2026

724 m² - 1379.83 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Sprzedam działkę rekreacyjną

350 000 złdo negocjacji

Gądków Wielki - 28 kwietnia 2026

2 500 m² - 140 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania

  • rent room

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Rzepin i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon