Cena

Nieruchomości - Różan - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 14 ogłoszeń
Działka rekreacyjna.

Działka rekreacyjna.

195 000 zł

Różan - 14 maja 2026

580 m² - 336.21 zł/m²
Działki budowlane w Różanie. Nowa cena!

Różan - 11 maja 2026

1 081 m² - 77.01 zł/m²
Działki budowlane wśród lasów, idealne pod dom! Możliwość rat!

Różan - 06 maja 2026

1 169 m² - 47.9 zł/m²
Działka nad rzeką Narew

Różan - 05 maja 2026

964 m² - 82.88 zł/m²
Dom na sperzedaz w Różanie/house for sale

Różan - 17 maja 2026

Syndyk sprzeda Zakład Poligraficzny w Różanie

Różan - 16 maja 2026

10 348 m² - 91.59 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działki pod budowę w malowniczej okolicy

Różan - 27 kwietnia 2026

2 319 m² - 68.95 zł/m²
Wynajmę  mieszkanie w Różanie

Różan - 10 maja 2026

48 m²
Sprzedam nieruchomosc w Różanie

Różan - 18 maja 2026

130 m² - 4461.54 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Różan

Różan - 22 kwietnia 2026

40 m²
działka budowlana

Różan - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 68 zł/m²
Wynajme mieszkanie w Różanie

Różan - 06 maja 2026

38 m²
Duża działka budowlana

Duża działka budowlana

579 000 złdo negocjacji

Różan - 28 kwietnia 2026

14 430 m² - 40.12 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Prywatny azyl nad samą Narwią | 90 km od Warszawy

Chełsty - Odświeżono dnia 19 maja 2026

60 m² - 15783.33 zł/m²
NAREW RIVER HOUSE | Prywatny azyl nad Narwią

Chełsty - 07 maja 2026

60 m² - 15783.33 zł/m²
SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO: Dom 100 m² z działką 1900 m² – Chełsty | blisko Narwi | 90 km od Warszawy

Chełsty - 30 kwietnia 2026

100 m² - 3250 zł/m²
Klimatyczna działka z domem nad Narwią, basen

Chełsty - 12 maja 2026

84 m² - 8095.24 zł/m²
Sprzedam nieruchomosc uslugowo- biurowo- warsztatowa z magazynem

Sieluń - 19 maja 2026

360 m²
Dom letniskowo-mieszkalny nad rzeką Narew | 375 000 zł

Dzbądz - 27 kwietnia 2026

113,70 m² - 3298.15 zł/m²
Działka Dzbądzek, w otoczeniu lasów, nieopodal Narwi.

Dzbądzek - Odświeżono dzisiaj o 06:37

1 873 m² - 58.2 zł/m²
2 Działki rekreacyjna po 30 arów | Dzbądzek | 200 m od Narwi

Dzbądzek - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 200 m² - 39.06 zł/m²
Działka Dzbądzek, Jezioro Rzeka Narew

Dzbądzek - 29 kwietnia 2026

900 m² - 77.67 zł/m²
Wynajme Mieszkanie Pułtusk-Różan

Łaś - 29 kwietnia 2026

16 m²
Żwirownia/kopalnia na sprzedaż, teren górniczy- 37800m2

Napiórki Butne - 15 maja 2026

37 800 m² - 9.26 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

530 000 złdo negocjacji

Napiórki Butne - 07 maja 2026

5 000 m² - 106 zł/m²
Działki budowlane z mediami przy asfalcie – Napiórki Butne

Napiórki Butne - 30 kwietnia 2026

1 150 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną o numerze 46/25 powierzchnia 1000 m2

Mroczki Kawki - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Działki budowlane na uboczu z pięknym widokiem

Ponikiew Wielka - 14 maja 2026

1 040 m² - 72.12 zł/m²
Budynek z planami zagospodarowania pod prywatny dom opieki

Głażewo-Cholewy - Odświeżono dnia 14 maja 2026

600 m² - 1333.33 zł/m²
Działka budowlano-rekreacyjna Drozdowo 1,7ha do podziału blisko Narwii

Drozdowo - 04 maja 2026

2 000 m² - 80 zł/m²
Małe Mazury –działka rekreacyjna 1222 m2 jezioro Brzóze Duże

Brzóze Duże - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 222 m² - 228.31 zł/m²
Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem i garażem

Brzóze Duże - 29 kwietnia 2026

60 m² - 9166.67 zł/m²
Działka budowlano 1005 mkw blisko rzeki

Rogóźno - 21 kwietnia 2026

1 005 m² - 69.65 zł/m²
Działka budowlano - rekreacyjna, blisko Narwi!

Rogóźno - 21 kwietnia 2026

4 507 m² - 44.15 zł/m²
Działka budowlana z częścią laśną, blisko Narwi

Rogóźno - 21 kwietnia 2026

1 858 m² - 64.59 zł/m²
Siedlisko 0,6ha – dom gotowy do zamieszkania - bez prowizji

Szczawin - 05 maja 2026

140 m² - 6428.57 zł/m²
Działka budowlana cisza las media na granicy działki+ Bonus

Załęże-Ponikiewka - 01 maja 2026

1 000 m² - 48 zł/m²
Las sosnowy 5,5 ha – zróżnicowany wiek (70, 50, 40 lat) – gmina Czerwonka, świetny dojazd

Soje - 14 maja 2026

55 000 m² - 4.36 zł/m²
Działka z domem 50 m od jeziora Grudunki 90km od Warszawy

Grudunki - 14 maja 2026

60 m² - 7250 zł/m²
Działka 936m z domem nad wodą

Brzóze Małe - 06 maja 2026

936 m² - 587.61 zł/m²
Dwie działki rekreacyjne Szarłat/Michałowo 3400 m2 (możliwość kupna jednej 1700 metrów)

Szarłat - Odświeżono dnia 09 maja 2026

3 400 m² - 52.94 zł/m²
Działka rekreacyjna – Grudunki, gm. Rzewnie | Jezioro + Las + Prywatna Plaża |  100 km od Warszawy

Grudunki - 07 maja 2026

1 184 m² - 152.03 zł/m²
Dom całoroczny z działką jezioro las sauna gratis 90 km od Warszawy

Brzóze Małe - Odświeżono dnia 18 maja 2026

60 m² - 4983.33 zł/m²
Działka z Domem Holenderskim Sauna Las Jezioro Rzeka 90km od Warszawy

Brzóze Małe - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 000 m² - 219 zł/m²
Działka wlasnosciowa

Działka wlasnosciowa

120 000 złdo negocjacji

Brzóze Małe - 04 maja 2026

556 m² - 215.83 zł/m²
Działka -zaplecze usługowo-handlowe, Narew

Brzóze Małe - 27 kwietnia 2026

955 m² - 83.66 zł/m²
Zadbana działka 2000m/kw z ocieplanym domem 90m/kw i tarasem 16m/kw,

Brzóze Małe - 22 kwietnia 2026

2 000 m² - 350 zł/m²
Super dom w pięknym miejscu - 100 km od Warszawy

Brzóze Małe - 21 kwietnia 2026

144 m² - 6875 zł/m²
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczo mieszkalnym

Orłowo - 16 maja 2026

1 218 m² - 139.57 zł/m²
Dom w surowym stanie

Orłowo - 16 maja 2026

140 m² - 1571.43 zł/m²
Letniskowy Dom z bali nad rzeką Narew

Orłowo - 23 kwietnia 2026

75 m² - 5000 zł/m²
Działki blisko lasu i rzeki

Goworowo - 28 kwietnia 2026

1 394 m² - 89.67 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • działka budowlana różan ul królowej jadwigi

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Różan i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon