Cena

Nieruchomości - Rogóż - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 6

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Jezioro x2, działka budowlana 12 ar, Jabłonowo

Jezioro x2, działka budowlana 12 ar, Jabłonowo

99 000 zł

Jabłonowo - 13 maja 2026

1 195 m² - 82.85 zł/m²
Działka 22 ha inwestycja magazyn, przemysł, produkcja skład kruszywa

Samin - 12 kwietnia 2026

237 344 m² - 0.42 zł/m²
Nieruchomość zabudowana

Nieruchomość zabudowana

230 000 złdo negocjacji

Pawłowo - 07 maja 2026

76,50 m² - 3006.54 zł/m²
Działka nad Jeziorem Luteckim,warunki zabudowy

Pawłowo - 04 maja 2026

832 m² - 300 zł/m²
Działka na sprzedaż w malowniczej okolicy Rybno

Rybno - 18 kwietnia 2026

1 248 m² - 76.92 zł/m²
Dom 90m2 działka 1706m2 piękna okolica

Białuty - 11 maja 2026

90 m² - 4055.56 zł/m²
Działka budowlana MPZP 1073 m² | Kunki k. Olsztynka | Udział w drodze

Kunki - 04 maja 2026

1 073 m² - 80.15 zł/m²
Działka budowlana blisko mazurskiego jeziora..

Stare Miasto - 05 maja 2026

3 360 m² - 96.73 zł/m²
Nowe mieszkanie 57,4 m² z dużym balkonem – Green Town, Rybno

Rybno - 11 maja 2026

57,40 m² - 6437.28 zł/m²
Działka budowlana 0,1459 ha

Naguszewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 459 m² - 37.7 zł/m²
Działki budowlane

Działki budowlane

100 000 złdo negocjacji

Iłowo-Wieś - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Sprzedam budynki gospodarcze

Sprzedam budynki gospodarcze

510 000 złdo negocjacji

Kraszewo - 25 kwietnia 2026

Sprzedam działki budowlane

Gródki - Odświeżono dnia 03 maja 2026

1 200 m² - 83.33 zł/m²
Domki Holenderskie NOWA DOSTAWA Olsztyn,Olsztynek

Pawłowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

Domki Holenderskie  Olsztyn,Olsztynek - WYPRZEDAŻ - 20%

Pawłowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką | Wierzbowo

Wierzbowo - 05 maja 2026

3 000 m² - 29 zł/m²
Domki Holenderskie CAŁOROCZNY Olsztyn,Olsztynek - WYPRZEDAŻ - 20%

Pawłowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

Działka budowlana Warunki Zabudowy – jezioro i las – Mazury

Drwęck - 29 kwietnia 2026

1 463 m² - 95.69 zł/m²
Działka Mazury z domkiem rekreacyjnym – jezioro i las

Drwęck - 29 kwietnia 2026

1 538 m² - 227.57 zł/m²
Nowe działki budowlane w Rybnie

Nowe działki budowlane w Rybnie

100 000 złdo negocjacji

Rybno - 15 maja 2026

1 126 m² - 88.81 zł/m²
Działka budowlana blisko Jeziora – Rybno

Rybno - 15 maja 2026

1 091 m² - 72.87 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Rybno ul sportowa

Rybno - Odświeżono dnia 14 maja 2026

37 m² - 5054.05 zł/m²
Dom nad jeziorem z dużą działką-Grady

Rybno - 05 maja 2026

35 m² - 12142.86 zł/m²
Działka inwestycyjna/budowlana | Centrum Rybna

Rybno - 05 maja 2026

1 440 m² - 208.33 zł/m²
Działki budowlane nad jeziorem

Rybno - 05 maja 2026

1 000 m² - 80 zł/m²
Działka Sielanka nad jeziorem Rumian – działka

Rybno - 29 kwietnia 2026

1 079 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana Rybno Warmińsko-Mazurskie

Rybno - 21 kwietnia 2026

1 238 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana Rybno Warmińsko-Mazurskie

Rybno - 21 kwietnia 2026

1 141 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana Rybno Warmińsko-Mazurskie

Rybno - 21 kwietnia 2026

1 374 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana, Iłowo-Osada, 3907 m2,

Iłowo-Osada - 12 maja 2026

3 907 m² - 107.24 zł/m²
Dom jednorodzinny 200m2 w tym 2 miejsca garażowe Iłowo-Wieś

Iłowo-Osada - 12 maja 2026

200 m² - 1900 zł/m²
Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Iłowie-Osadzie

Iłowo-Osada - 11 maja 2026

60 m²
Nieruchomość produkcyjno-magazynowa z dużym potencjałem

Iłowo-Osada - 29 kwietnia 2026

10 000 m²
sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie

260 000 złdo negocjacji

Iłowo-Osada - 24 kwietnia 2026

73 m² - 3561.64 zł/m²
Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

Odmy - 21 kwietnia 2026

13 508 m² - 28 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

Odmy - 21 kwietnia 2026

3 122 m² - 28 zł/m²
Dom w świetnej lokalizacji, dochód pasywny

Rybno - 03 maja 2026

200 m² - 2145 zł/m²
Marózek - działka w przepięknej okolicy

Marózek - 24 marca 2026

1 298 m² - 246.53 zł/m²
Działka 11,80 ha -agroturystyka / hodowla koni / uprawa / gospodarstwo

Drwęck - 27 kwietnia 2026

118 000 m² - 7.2 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski

Iłowo-Osada - 18 marca 2026

123,40 m² - 4700.16 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Rogóż i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon