Cena

Nieruchomości - Rogów - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Teolin, działka budowlana, wszystie media, 1691m2, bezpośrednio

295 925 zł

Teolin - 04 maja 2026

1 691 m² - 175 zł/m²
Dom w Justynowie, 5 pokoi

Justynów - 20 kwietnia 2026

226,47 m² - 7895.09 zł/m²
Działka Budowlana w Budziszewicach

Budziszewice - Dzisiaj o 17:47

1 400 m² - 71.43 zł/m²
Sprzedam działki w miejscowości Ignaców, gmina Brzeziny, woj. łódzkie.

Ignaców - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 m² - 160 zł/m²
Dom 150m2 w Justynowie

Justynów - 26 kwietnia 2026

150 m² - 5666.67 zł/m²
Osiedle Bukowy Las, ostatni wolny dom z pierwszego etapu!

Justynów - 11 maja 2026

141 m² - 7400 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną (nie ROD)

Borowa - 03 maja 2026

380 m² - 315.79 zł/m²
Dom, Justynów

Dom, Justynów

640 000 zł

Justynów - 15 maja 2026

86 m² - 7441.86 zł/m²
Działka ROD Maki w Justynowie

Działka ROD Maki w Justynowie

85 000 złdo negocjacji

Justynów - 15 maja 2026

500 m² - 170 zł/m²
Wynajmę mieszkanie kawalerkę Osiedle Zbiorcza

Justynów - 13 maja 2026

26 m²
Domek z działką w Justynowie

Justynów - Odświeżono dnia 11 maja 2026

70 m²
Dom Justynów ul. Główna/ Makowa

Dom Justynów ul. Główna/ Makowa

550 000 złdo negocjacji

Justynów - 01 maja 2026

134 m² - 4104.48 zł/m²
Twój dom marzeń w Justynowie – wykończ go sam!

Justynów - 28 kwietnia 2026

230 m² - 3543.48 zł/m²
działka budowlana Stare Rowiska blisko Skierniewic

Stare Rowiska - 14 maja 2026

1 460 m² - 95.89 zł/m²
Działka dla Twojego wymarzonego domu

Borowa - Odświeżono dnia 12 maja 2026

2 232 m² - 133.96 zł/m²
Działka budowlana 1364 m² – Borowa , gm. Koluszki

Borowa - 04 maja 2026

1 364 m² - 145.89 zł/m²
Działka budowlana MPZP 1000

Borowa - Odświeżono dnia 02 maja 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Działka Eufeminów z MPZP przy głównej ulicy.

Eufeminów - Odświeżono dnia 02 maja 2026

1 750 m² - 171.37 zł/m²
DOMEK Morowany ocieplony

Justynów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

45 m²
Dom wolnostojący w Justynowie w komfortowej lokalizacji

Justynów - 15 maja 2026

173,50 m² - 5469.74 zł/m²
Działki budowlane od 1100 m2 gm.Rokiciny/Chrusty Nowe  MPZP

Rokiciny-Kolonia - Odświeżono dzisiaj o 12:33

1 100 m² - 125 zł/m²
Dom z przepiękna działką 7956 m2 Wilkucice Duże

Rokiciny-Kolonia - 14 maja 2026

57 m² - 9298.25 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny 151,59m2 Rokiciny Kolonia

Rokiciny-Kolonia - 27 kwietnia 2026

145 m² - 4379.31 zł/m²
Dom piętrowy (124m) z dużą działką (2621m)

Rokiciny-Kolonia - 23 kwietnia 2026

124 m² - 4838.71 zł/m²
Sprzedam działkę w Rokicinach -Kolonii

Rokiciny-Kolonia - 20 kwietnia 2026

1 980 m² - 174.24 zł/m²
Piękna działka rekreacyjna, cisza, bliskość lasu, media i ogrodzenie

Borowa - 06 maja 2026

816 m² - 0.86 zł/m²
Piękna działka Rekreacyjna - na polanie - Twój azyl pozamiejski

Borowa - 05 maja 2026

850 m² - 0.82 zł/m²
Działki budowlane w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich 1554–3140m2

Byszewy - 28 kwietnia 2026

1 554 m² - 192.99 zł/m²
Działka na sprzedaż – malownicze Wzniesienia Łódzkie

Natolin - 10 maja 2026

1 203 m² - 245.22 zł/m²
Działka budowlana Byszewy z lasem

Byszewy - 12 maja 2026

1 718 m² - 168.8 zł/m²
Dom z działką na sprzedaż

Dom z działką na sprzedaż

650 000 złdo negocjacji

Maków - 15 maja 2026

122 m² - 5327.87 zł/m²
Na sprzedaż 2,54 ha działki rolnej z lasem, Maków k. Skierniewic

Maków - 08 maja 2026

25 400 m² - 13.78 zł/m²
Mieszkanie bez czynszowe

Mieszkanie bez czynszowe

315 000 złdo negocjacji

Maków - Odświeżono dnia 03 maja 2026

37 m² - 8513.51 zł/m²
Dom przy lesie || Parterowy || działka 978 m²

Nowy Bedoń - 30 kwietnia 2026

169,30 m² - 7885.41 zł/m²
dzialka  Skoszewy Stare

dzialka Skoszewy Stare

980 000 złdo negocjacji

Stare Skoszewy - 29 kwietnia 2026

4 900 m² - 200 zł/m²
Ekskluzywna rezydencja na wynajem | 300 m² | działka 5800 m²

Stare Skoszewy - 28 kwietnia 2026

300 m²
Działka budowlana w Starych Skoszewach z drogą dojazdową ul. Widokowa

Stare Skoszewy - 20 kwietnia 2026

1 730 m² - 213.87 zł/m²
Działka Łyszkowice 94/4

Łyszkowice - 07 maja 2026

15 246 m² - 42.63 zł/m²
Wynajmę  Hostel Budynek w Łyszkowicach

Łyszkowice - 28 kwietnia 2026

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Rogów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon