Cena

geberit - Rogierówko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Działka budowlana w Rogierówku, Kiekrz

Działka budowlana w Rogierówku, Kiekrz

369 240 zł

Rogierówko - 21 kwietnia 2026

724 m² - 510 zł/m²
Rogierówko-Kiekrz/Starzyny, Budynek 2/Lok.

Rogierówko - 18 kwietnia 2026

94 m² - 8031.91 zł/m²
Dom z pięknym ogrodem, Rogierówko

Rogierówko - 17 kwietnia 2026

326 m² - 7024.54 zł/m²
Wynajme 32 m2  w budynku uslugowym Kobylniki

Rogierówko - Odświeżono dnia 09 maja 2026

32 m²
search