Cena

Nieruchomości - Repki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka z domem/siedlisko Rogów gmina Repki

Działka z domem/siedlisko Rogów gmina Repki

340 000 zł

Rogów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 300 m² - 261.54 zł/m²
Działki budowlane Rogów gmina Repki okolica Sokołów Podlaski

Rogów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 300 m² - 99.23 zł/m²
Dom w miejscowości Wyrozęby na sprzedaż!

Wyrozęby-Konaty - 27 kwietnia 2026

210 m² - 2614.29 zł/m²
Działka w miejscowości Krasnodęby-Sypytki na sprzedaż!

Krasnodęby-Sypytki - 12 maja 2026

1 254 m² - 78.95 zł/m²
11 działek w miejscowości Jasień na sprzedaż!

Jasień - 27 kwietnia 2026

3 946 m² - 22.81 zł/m²
Las Sawice Dwór wyodrębniona przez geodetę

Sawice-Dwór - 16 maja 2026

86 m² - 488.37 zł/m²
Segmenty Skrzeszew bez prowizji

Segmenty Skrzeszew bez prowizji

945 000 złdo negocjacji

Skrzeszew - Odświeżono dnia 05 maja 2026

166 m² - 5692.77 zł/m²
Działka o powierzchni 1246 m2 w miejscowości Podkupientyn na sprzedaż!

Podkupientyn - 27 kwietnia 2026

1 246 m² - 111.56 zł/m²
Działka z WZ w spokojnej, zielonej części miasta. Gotowa do budowy

Sokołów Podlaski - 14 maja 2026

918 m² - 217.86 zł/m²
Wydzierżawię grunty rolne, łąka , Lasowice  Korczew

Skwierczyn Lacki - Odświeżono dnia 15 maja 2026

16 048 m² - 0.06 zł/m²
Dwie atrakcyjne, uzbrojone działki w Żanecinie na sprzedaż!

Żanecin - Dzisiaj o 07:48

929 m² - 171.15 zł/m²
Duże działki pod budownictwo jedno i wielorodzinne

Sokołów Podlaski - Dzisiaj o 07:31

9 100 m² - 186.81 zł/m²
Działka o powierzchni 1280 m2 w Wojewódkach Górnych na sprzedaż!

Wojewódki Górne - 30 kwietnia 2026

1 280 m² - 77.34 zł/m²
Działka 30a, dom murowany, Sawice - Bronisze

Sawice-Bronisze - 21 kwietnia 2026

3 000 m² - 78.33 zł/m²
mieszkanie - wynajem

Sokołów Podlaski - 14 maja 2026

100 m²
Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia – idealne dla rodzin z dziećmi!

Sokołów Podlaski - 12 maja 2026

59,90 m²
Trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 30 kwietnia 2026

59,98 m² - 5985.33 zł/m²
Piękny, nowoczesny segment Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski - Dzisiaj o 08:30

151 m² - 5894.04 zł/m²
Kawalerka o powierzchni 37,90 m2 przy ul. Wojska Polskiego na sprzedaż

Sokołów Podlaski - 20 kwietnia 2026

37,90 m² - 7361.48 zł/m²
Mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej na sprzedaż

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

45,50 m² - 7032.97 zł/m²
Luksusowy apartament z panoramicznym tarasem  90 m2  Bulwary Cetyńskie

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 13:49

90 m² - 12000 zł/m²
Mieszkanie 55,78 m2  Bulwary Cetyńskie   Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 13:47

55,78 m² - 10500 zł/m²
Mieszkanie 57 m2, Sokołów Podlaski, ul. Magistracka 6

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 13:45

57 m² - 7600 zł/m²
Wynajmę ładne 3 pokojowe mieszkanie

Sokołów Podlaski - Dzisiaj o 13:09

52,35 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sokołów Podlaski - 17 maja 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie 59,98m, ul, Spółdzielcza

Sokołów Podlaski - 17 maja 2026

59,98 m² - 7452.48 zł/m²
Savio Apartament , UWAGA ostatnie dostępne apartamenty!

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 16 maja 2026

42,30 m² - 8380.61 zł/m²
Piękne  Mieszkanie 65m2 z garażem i komórką lok. Wysoki standard !

Sokołów Podlaski - 16 maja 2026

65,11 m² - 8892.64 zł/m²
Mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Grunwaldzkiej na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 14 maja 2026

45 m² - 7111.11 zł/m²
Mieszkanie Sokołów Podlaski 33m2 niski czynsz

Sokołów Podlaski - 13 maja 2026

33 m² - 7272.73 zł/m²
Wynajmę klimatyzowany lokal usługowy pow. 42m w centrum Sokołowa Podl.

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 10 maja 2026

42 m²
Działka ROD z potencjałem RELAX

Działka ROD z potencjałem RELAX

35 000 złdo negocjacji

Sokołów Podlaski - 10 maja 2026

500 m² - 70 zł/m²
Na wynajem mieszkanie 2 pokoje przy szpitalu

Sokołów Podlaski - 10 maja 2026

48 m²
Dzialka budowlana w spokojnej okolicy

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 10 maja 2026

940 m² - 159.57 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Sokołów Podlaski - 07 maja 2026

45 m²
Wynajem Kontenerów

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 000 m²
Wynajmę mieszkanie

Sokołów Podlaski - 03 maja 2026

28 m²
Wynajme mieszkanie na ulicy wilczyńskiego

Sokołów Podlaski - 03 maja 2026

50 m²
Dom jednorodzinny w Sokołowie Podlaskim

Sokołów Podlaski - 03 maja 2026

166 m² - 6921.69 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Repki i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon