Cena

Nieruchomości - Raszyn - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 54 ogłoszenia
Pokoj duży do wynajęcia dla jednej osoby

Pokoj duży do wynajęcia dla jednej osoby

1 500 zł

Raszyn - 24 kwietnia 2026

Do wynajęcia Ekskluzywne mieszkanie domek w bardzo dobrej lokalizacji !

Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

40 m²
Pokój dwuosobowy

Raszyn - Dzisiaj o 07:43

Wynajmę działający boutique hotel w Raszynie

Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

555 m²
3 pokojowe po remoncie 65m

Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

60 m²
Dom jednorodzinny do wykończenia

Raszyn - 19 kwietnia 2026

103 m² - 9223.3 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Okazja Cenowa ! duży potencjał rozbudowy

Raszyn - 24 kwietnia 2026

54 m² - 16648.15 zł/m²
Nowoczesny, nowy dom 116 m² z garażem i działką w Raszynie k/Warszawy

Raszyn - 18 maja 2026

115,88 m² - 9751.47 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej Raszyn przy stawach 144 m2

Raszyn - 12 kwietnia 2026

144 m² - 8263.89 zł/m²
Działką ROD Raszyn Warszawa

Działką ROD Raszyn Warszawa

58 000 złdo negocjacji

Raszyn - Odświeżono dnia 16 maja 2026

350 m² - 165.71 zł/m²
Dom Raszyn ul.Dworkowa

Raszyn - 30 kwietnia 2026

209,20 m² - 10229.45 zł/m²
Pomieszczenia magazynowe 120m2

Raszyn - Odświeżono dnia 17 maja 2026

120 m²
Mieszkanie 2-pokojowe dla 2-3 osób, dostępne od zaraz

Raszyn - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Wynajmę działający boutique hotel w Raszynie

Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

555 m²
Działka budowlana Raszyn 1000m2

Działka budowlana Raszyn 1000m2

580 000 złdo negocjacji

Raszyn - 19 kwietnia 2026

1 000 m² - 580 zł/m²
Wolnostojący dom z garażem i klimatyzacją

Raszyn - 18 maja 2026

555 m²
Domy drewniane 70 m2 Pasywne bez pozwolenia na działce klienta

Raszyn - 09 maja 2026

70 m² - 2285.71 zł/m²
stan deweloperski, okolice ul. Pruszkowskiej

Raszyn - 27 kwietnia 2026

210 m² - 10190.48 zł/m²
Gotowe do odbioru - Dom w cenie mieszkania +poddasze 50m, Duża działka

Raszyn - 23 kwietnia 2026

138,50 m² - 8592.06 zł/m²
Sprzedam dzierżawę działki rod wraz z domkiem całorocznym

Raszyn - Odświeżono dnia 05 maja 2026

300 m² - 500 zł/m²
Nowoczesne domy w Raszynie, zabudowa bliżniacza

Raszyn - Odświeżono dnia 15 maja 2026

97,29 m² - 12642.61 zł/m²
Raszyn–Rybie – budynek 2-segmentowy mieszkalno-usługowy

Raszyn - 27 kwietnia 2026

412 m² - 7233.01 zł/m²
Działka ROD na ogródkach działkowych na Paluchu w Warszawie

Raszyn - Odświeżono dnia 12 maja 2026

300 m² - 223.33 zł/m²
DOM 196m2 _15 min od Warszawy _2 min od Rezerwatu Przyrody 7 pokoi

Raszyn - 04 maja 2026

196,69 m² - 9049.77 zł/m²
Do wynajęcia mieszkania po remoncie – Raszyn

Raszyn - 17 maja 2026

20 m²
Budynek biurowo-magazynowy plus budynek mieszkalny

Raszyn - 08 maja 2026

754 m² - 8222.81 zł/m²
Lokal usługowo mieszkalny

Raszyn - 03 kwietnia 2026

430 m²
Działka inwestycyjna w Raszynie, możliwość zabudowy wielorodzinnej

Raszyn - 02 kwietnia 2026

1 167 m² - 3427.59 zł/m²
Sprzedam dom w Raszynie

Sprzedam dom w Raszynie

780 000 złdo negocjacji

Raszyn - Odświeżono dnia 08 maja 2026

60 m² - 13000 zł/m²
Działka Budowlano-Usługowa W Centrum Raszyna

Raszyn - 24 kwietnia 2026

1 675 m² - 1283.58 zł/m²
Pomieszczenia magazynowe 120m2

Raszyn - Odświeżono dnia 17 maja 2026

120 m²
Kawalerka 38 m2 , wolne od 01,06,2026

Raszyn - 17 maja 2026

38 m²
Pokoj duży do wynajęcia dla jednej osoby

Raszyn - 24 kwietnia 2026

Lokal przy Alei Krakowskiej

Lokal przy Alei Krakowskiej

4 200 złdo negocjacji

Raszyn - Odświeżono dnia 10 maja 2026

65 m²
Kontener morski do wynajęcia MAGAZYN 30m2 JANKI

Raszyn - 14 maja 2026

30 m²
Lokal Użytkowy 164 m² ul.Raszyńska, Rybie

Raszyn - 20 kwietnia 2026

164 m²
Działka budowlana Raszyn projekt wielorodzinny z garażem podziemnym

Raszyn - 20 kwietnia 2026

781 m² - 1920.61 zł/m²
Raszyn, 3 pok. 90 m, duży taras 60m, parking

Raszyn - 29 kwietnia 2026

90 m²
Mieszkanie 2-pokojowe dla 2-3 osób, dostępne od zaraz

Raszyn - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Wynajmę pokój w Raszynie

Raszyn - 26 kwietnia 2026

Wyremontowany dom do wynajęcia w Raszynie

Raszyn - 09 kwietnia 2026

185 m²
Mieszkanie 40m2 w Raszynie

Raszyn - 04 maja 2026

40 m²

Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

40 m²
search

Popularne wyszukiwania

  • kontener morski wynajem

  • pokoje do wynajęcia

  • pokój do wynajęcia

  • warsztat

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Raszyn i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon