Cena

Nieruchomości - Pyzdry - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
Pomiędzy sadami

Pomiędzy sadami

239 000 zł

Pyzdry - 06 maja 2026

9 779 m² - 24.44 zł/m²
Działki budowlane z WZ – Dłusk k. Pyzdr

Pyzdry - 16 maja 2026

1 043 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę przy stawie o powierzchni 1154m2.

Pyzdry - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 154 m² - 140 zł/m²
Lokal na warsztat, garaż do wynajęcia, Pyzdry

Pyzdry - 13 maja 2026

70 m²
Zapowiednia dorzecze Warty działki dojazd asfaltowy blisko lasu WZ !!

Pyzdry - 01 maja 2026

803 m² - 109.59 zł/m²
Działki budowlane z WZ - Dłusk k. Pyzdr

Pyzdry - 02 maja 2026

663 m² - 140 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana

Działka budowlana

190 000 złdo negocjacji

Pyzdry - 02 maja 2026

877 m² - 216.65 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Pyzdrach

Pyzdry - 08 maja 2026

58 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolna  Cieśle Małe Sprzedaż Dzierżawa

Cieśle Małe - Odświeżono dnia 14 maja 2026

18 000 m² - 52.78 zł/m²
Sprzedam działki budowlane Pietrzyków-Kolonia

Pietrzyków-Kolonia - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 200 m² - 50 zł/m²
Sprzedam działki  z widokiem na Nadwarciański Park Krajobrazowy

Pietrzyków-Kolonia - 01 maja 2026

1 000 m² - 68 zł/m²
Zapowiednia powiat wrzesinski działki przy lesie przy drodze asfaltowe

Września - 01 maja 2026

802 m² - 109.73 zł/m²
Zapowiednia działki z WZ przy lesie dojazd asfaltowy !!!

Zapowiednia - 01 maja 2026

947 m² - 105.6 zł/m²
Dom do wykończenia działka 5000 m2 Kołaczkowo inwestycja mieszkanie

Kołaczkowo - 06 maja 2026

219 m² - 1730.59 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej do wykończenia, Kilometr od rzeki Warty!

Komorze Przybysławskie - 24 kwietnia 2026

127 m² - 1960.63 zł/m²
Duża działka leśna, 3 ha, LAS

Myszakówek - 28 kwietnia 2026

32 300 m² - 3.07 zł/m²
Działka budowlana Wrąbczynek

Wrąbczynek - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

15 315 m² - 16.98 zł/m²
**REZERWACJA** Duże mieszkanie 10 min od Wrześni

Grabowo Królewskie - 01 maja 2026

73 m² - 5328.77 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Sokolnikach

Sokolniki - 24 kwietnia 2026

5 610 m² - 26.74 zł/m²
Hala produkcyjna

Hala produkcyjna

15 000 złdo negocjacji

Mikuszewo - 13 maja 2026

1 300 m²
Działki Budowlane w Spokojnej Okolicy | Pola, Lasy

Mikuszewo - 11 maja 2026

1 009 m² - 100 zł/m²
Ziemia rolna - Wrąbczynek - gm.Pyzdry

Ziemia rolna - Wrąbczynek - gm.Pyzdry

1 300 000 złdo negocjacji

Wrąbczyn - 19 kwietnia 2026

2,11 m² - 616113.74 zł/m²
Sprzedam nieruchomość lokalową w Raszewach gm. Żerków

Raszewy - Dzisiaj o 14:58

98 m² - 3561.22 zł/m²
Działka budowlana z WZ – Raszewy / Szwajcaria Żerkowska

Raszewy - 13 maja 2026

840 m² - 177.38 zł/m²
Lokal mieszkalny + ogródek + piwnica + garaż - WOLNE OD ZARAZ

Raszewy - 12 maja 2026

50,90 m² - 3831.04 zł/m²
Obiekt produkcyjny przy drodze wojewódzkiej

Tomice - 07 maja 2026

2 562 m²
Działka budowlana Magazyn

Kretków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

729 m² - 253.77 zł/m²
Sprzedam działkę

Kościołków - 10 maja 2026

1 675 m² - 59.1 zł/m²
Nowoczesny dom 131m² | Kryty taras | Duża działka 14a | 2021r.

Kościołków - 28 kwietnia 2026

131,64 m² - 5469.46 zł/m²
Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej w Imielnie

Imielno - Odświeżono dnia 13 maja 2026

61 m² - 4667.21 zł/m²
Ziemia Rolna Bukowe / Augustynów ponad 3 ha przy głównej drodze

Bukowe - 23 kwietnia 2026

33 126 m² - 7.85 zł/m²
Dziłka budowlana w Czeszewie

Dziłka budowlana w Czeszewie

120 000 złdo negocjacji

Czeszewo - 16 maja 2026

1 100 m² - 109.09 zł/m²
Okazja! Całość MPZP - PU . Magazyny-Produkcja-Usługi. 22zł/m2

Dziedzice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

26 100 m² - 22.61 zł/m²
Biuro gabinet 35m/kw media w cenie, faktura VAT, Gizałki/Czołnochów

Leszczyca - Odświeżono dnia 07 maja 2026

35 m²
Plac utwardzony wraz z budynkami usługowymi - hale/garaże/kanał/waga

Szymanowice - 08 kwietnia 2026

2 300 m²
Budynek magazynowy + cz. socjalno - biurowa w Żerkowie koło Jarocina!

Żerków - 04 kwietnia 2026

215 m²
KAMIENICA w centrum Żerkowa na sprzedaż w bardzo dobrym stanie!

Żerków - 07 maja 2026

220 m² - 3177.27 zł/m²
Wynajem Obiektu Mieszkalno-Handlowego w Żerkowie

Żerków - 23 kwietnia 2026

336 m²
Sprzedaż Obiektu Mieszkalno-Handlowego w Żerkowie

Żerków - 23 kwietnia 2026

297 m²
Mieszkanie 3pok w domu z działką

Żerków - 19 kwietnia 2026

68 m² - 4779.41 zł/m²
Garaż blaszany blaszak nowoczesny wygląd styl

Miłosław - 09 maja 2026

35 m²
Działka na sprzedaż | dobra lokalizacja | droga wewnętrzna |

Miłosław - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Zagórów - Dzisiaj o 05:08

56 m²
Hala wynajem 300m plus pomieszczenia socjalne

Zagórów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

300 m²
Działki budowlane Drzewce dz 418 gmina Zagórów przy asfalcie i drodze rowerowej

Zagórów - 26 kwietnia 2026

1 500 m² - 50 zł/m²
Działka budowlana

Prusinów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

953 m² - 83.95 zł/m²
2.63 h grunt rolno inwestycyjny z łąką w Borkach gm Słupca

Borki - 13 maja 2026

26 300 m² - 12.55 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Pyzdry i okolice!