Cena

praca czeladz - Praszka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

252 000 złdo negocjacji

Praszka - 12 maja 2026

48,15 m² - 5233.64 zł/m²
Mieszkanie 48 m²  – Praszka, ul. Listopadowa

Praszka - 15 maja 2026

48 m² - 5208.33 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej Praszka ulica Kopernika

Praszka - 18 maja 2026

135,30 m² - 5395.42 zł/m²
Sprzedam mieszkanie os. Kopernika w Praszce

Praszka - Odświeżono dnia 17 maja 2026

39 m² - 5641.03 zł/m²
Budynek 200m2, betoniarnia, działka 40ar, Praszka

Praszka - 30 kwietnia 2026

4 000 m²
Warsztat z kanałem! Garaż z prądem i stołem | Praszka

Praszka - 12 maja 2026

18 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 37,7 m2 I pietro balkon

Mieszkanie 37,7 m2 I pietro balkon

300 000 złdo negocjacji

Praszka - 04 kwietnia 2026

37,70 m² - 7957.56 zł/m²
Na wynajem 2-pok. mieszkanie na parterze w Praszce

Praszka - 19 maja 2026

36 m²
Sprzedam mieszkanie, Praszka, ul.Mickiewicza 24, 3 pietro, 51,5m2.

Praszka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

51,50 m² - 5145.63 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia – Praszka, ul. Fabryczna 22

Praszka - 19 maja 2026

43 m²
Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

1 250 złdo negocjacji

Praszka - 15 maja 2026

33 m²
Mieszkanie 2 pokoje os. Kopernika na wynajem

Praszka - Odświeżono dnia 09 maja 2026

39 m²
search