Cena

Nieruchomości - Potulin - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka w Klotyldzinie

Działka w Klotyldzinie

132 500 złdo negocjacji

Klotyldzin - 27 kwietnia 2026

1 050 m² - 126.19 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

130 000 złdo negocjacji

Stalówka - 16 maja 2026

1 150 m² - 113.04 zł/m²
Działka rolna 4,43 ha Józefowice gm. Szamocin jedynie 3,81 zł / 1 ha!

Józefowice - 27 kwietnia 2026

44 300 m² - 3.59 zł/m²
Działka budowlana z dostępem do jeziora - Bartodzieje

Kobylec - 21 maja 2026

1 100 m² - 440.91 zł/m²
Działka inwestycyjna

Kcynia - 12 maja 2026

36 320 m² - 16.52 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie Kcynia

Kcynia - 11 maja 2026

45 m² - 4000 zł/m²
Przestronny dom w pięknym miejscu

Kcynia - 06 maja 2026

251 m² - 3784.86 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

120 000 złdo negocjacji

Kcynia - 02 maja 2026

38,40 m² - 3125 zł/m²
Sprzedam dom w centrum Kcyni

Kcynia - 25 kwietnia 2026

150 m² - 3993.33 zł/m²
działki budowlane Bartodzieje koło Wągrowca

Bartodzieje - 04 maja 2026

2 991 m² - 117.02 zł/m²
Wyjatkowy dom w Bartodziejach

Wyjatkowy dom w Bartodziejach

1 249 000 złdo negocjacji

Bartodzieje - 30 kwietnia 2026

174 m² - 7178.16 zł/m²
Działki Bartodzieje

Działki Bartodzieje

100 000 złdo negocjacji

Bartodzieje - 30 kwietnia 2026

910 m² - 109.89 zł/m²
Promocja Maj Kcynia centrum działka Rod

Kcynia - 28 kwietnia 2026

380 m² - 23.68 zł/m²
* Dom + warsztat + sklep (Kcynia, Dworcowa)

Kcynia - 04 maja 2026

250 m² - 2399.6 zł/m²
Duża promocja % Budynek handlowo-usługowy w Wapnie

Wapno - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 000 m²
Wynajem kawalerkę w Wapnie

Wapno - 13 maja 2026

28 m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

160 000 złdo negocjacji

Wapno - Odświeżono dnia 08 maja 2026

46,50 m² - 3440.86 zł/m²
Lokal użytkowy z wejściem od głównej drogi

Wapno - 05 maja 2026

74 m²
Działka 2500m2 z mediami

Wapno - 05 maja 2026

2 466 m² - 50.69 zł/m²
Lokal użytkowy 74m2

Wapno - 05 maja 2026

74 m²
Działka budowlana 1122m2 media przy działce

Wapno - 05 maja 2026

1 122 m² - 57.93 zł/m²
Działka budowlana okolice Szamocina Laskowa

Nałęcza - 11 maja 2026

700 m² - 90 zł/m²
Działka i budynek pod działalność

Adolfowo - 13 maja 2026

200 m²
Adolfowo gm. Margonin dom w stanie deweloperskim 130m2 działka 1099m2

Adolfowo - 09 maja 2026

132,03 m² - 4922.37 zł/m²
Zachwycający dom na sprzedaż w Osieku!

Osiek nad Notecią - 22 maja 2026

113,47 m² - 5278.93 zł/m²
65% wartości oszacowania – potencjał inwestycyjny

Osiek nad Notecią - 05 maja 2026

3 410 m²
Łąka w Rgielsku gm. Wągrowiec

Rgielsko - 06 maja 2026

10 900 m² - 5.41 zł/m²
Nowe mieszkanie do wynajęcia- Adolfowo

Studźce - 11 maja 2026

28 m²
Strzelczyki koło Chodzieży pięknie położona działki Las jezioro

Chodzież - 01 maja 2026

3 003 m² - 35.96 zł/m²
Nowy Dom Na Sprzedaż Wapno

Wapno - 05 maja 2026

127,70 m² - 3516.05 zł/m²
Działki w Konstantynowie na sprzedaż!

Konstantynowo - 11 maja 2026

880 m² - 145 zł/m²

Strzelczyki - 01 maja 2026

3 003 m² - 35.96 zł/m²
Kawalerka 20 m² | centrum | po remoncie | zwierzęta akceptowane

Wągrowiec - 28 kwietnia 2026

20 m²
Sprzedam grunt rolny.

Sprzedam grunt rolny.

1 090 000 złdo negocjacji

Sarbka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

122 000 m² - 8.93 zł/m²
Tylko u nas! Kawalerka - hit cenowy

Dziewierzewo - 23 kwietnia 2026

22,83 m² - 3285.11 zł/m²
Dom projekt Malutki DR-S na sprzedaż z garażem.

Osiek nad Notecią - 10 maja 2026

104 m² - 3461.54 zł/m²
2 pokoje z balkonem | 47.5 m² | Centrum Wągrowca | Duży potencjał

Wągrowiec - 11 maja 2026

47,50 m² - 5157.89 zł/m²
Wynajmę hale.na magazyn lub produkcję

Białośliwie - Odświeżono dnia 12 maja 2026

250 m²
Dom w pięknej okolicy! Jeziora, las, rzeka! | 0%

Wągrowiec - 15 maja 2026

198 m² - 4343.43 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Potulin i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon