Cena

Nieruchomości - Poddębice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 32 ogłoszenia
Gospodarstwo rolne, kurnik produkcyjny - gmina Poddębice

Gospodarstwo rolne, kurnik produkcyjny - gmina Poddębice

790 000 złdo negocjacji

Poddębice - Odświeżono dzisiaj o 18:24

25 800 m² - 30.62 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Poddębice, 2 pokoje

Poddębice - 18 maja 2026

48 m² - 6645.83 zł/m²
Sprzedam dom 150 m.

Sprzedam dom 150 m.

335 000 złdo negocjacji

Poddębice - Odświeżono dzisiaj o 14:59

150 m² - 2233.33 zł/m²
Dom wolnostojący parterowy z piwnicą i strychem, ocieplony .

Poddębice - 17 maja 2026

68 m² - 6985.29 zł/m²
Działka budowlana blisko term, ostatnia w tak dobrej cenie!

Poddębice - 23 kwietnia 2026

800 m² - 61.25 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 + balkon WYKOŃCZONE

Poddębice - 09 maja 2026

56,94 m² - 9900 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana 1077 - 1189 m2  Poddębice ul. Wierzbowa i Brzozowa

Poddębice - 10 maja 2026

1 150 m² - 163.89 zł/m²
Sprzedam dom/ siedlisko/niedaleko od Łodzi

Poddębice - 17 maja 2026

180 m² - 5272.22 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 + balkon Bez Prowizji

Poddębice - 16 maja 2026

43,95 m² - 9300 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 Bezpośrednio

Poddębice - 01 maja 2026

57,43 m² - 8300 zł/m²
Wyjątkowy dom z potencjałem i dużą działką 1602 m² w Poddębicach

Poddębice - 29 kwietnia 2026

254,70 m² - 3922.26 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 60m2 + balkon Bezpośrednio

Poddębice - 17 maja 2026

60,40 m² - 9100 zł/m²
Narożna działka budowlana w pobliżu lasu. Ul. Zacisze w Poddębicach

Poddębice - 28 kwietnia 2026

874 m² - 260.3 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 69m2 + taras Bez Pośredników

Poddębice - 16 maja 2026

69,41 m² - 9100 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 74m2 + taras Bez Prowizji

Poddębice - 17 maja 2026

74,69 m² - 9000 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 50m2 + taras Bez Prowizji

Poddębice - 16 maja 2026

50,37 m² - 9200 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 31m2 + balkon Bez Prowizji

Poddębice - 16 maja 2026

31,75 m² - 9500 zł/m²
Działka przemysłowa, teren inwestycyjny wraz z zabudowaniami.

Poddębice - 02 maja 2026

3 542 m² - 126.76 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 + balkon Bezpośrednio

Poddębice - 16 maja 2026

43,27 m² - 9300 zł/m²
Lokal do wynajęcia

Poddębice - 17 maja 2026

80 m²
Mieszkanie dwupokojowe z balkonem do wynajecia

Poddębice - 12 maja 2026

36 m²
Wynajmę budynek produkcyjno-usługowy

Poddębice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

405 m²
Sprzedam nieruchomość

Sprzedam nieruchomość

500 000 złdo negocjacji

Poddębice - 17 maja 2026

80 m² - 6250 zł/m²
Wynajme mieszkanie

Wynajme mieszkanie

1 700 złdo negocjacji

Poddębice - 27 kwietnia 2026

57 m²
Mieszkanie 2 pokoje balkon komórka lokatorska Poddębice!!!

Poddębice - 24 kwietnia 2026

37 m² - 8378.38 zł/m²
Wynajmę lokal w Poddębicach

Poddębice - 23 kwietnia 2026

150 m²
Mieszkanie do sprzedaży

Poddębice - 04 maja 2026

46 m² - 6739.13 zł/m²
Wynajmę lokal w centrum na działalność usługową

Poddębice - 27 kwietnia 2026

31 m²
Wynajmę działkę budowlano - usługową

Poddębice - 28 kwietnia 2026

5 091 m² - 0.69 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

360 000 złdo negocjacji

Poddębice - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

52 m² - 6923.08 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka Poddębice.ul Partyzantów

Działka Poddębice.ul Partyzantów

255 000 złdo negocjacji

Byczyna - 01 maja 2026

877 m² - 290.76 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Sprzedam działkę rekreacyjną

390 000 złdo negocjacji

Byczyna - Odświeżono dnia 15 maja 2026

10 000 m² - 39 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona

Działka budowlana uzbrojona

200 000 złdo negocjacji

Byczyna - Odświeżono dnia 06 maja 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
Wynajmę powierzchnię magazynową - Klementów

Klementów - 23 kwietnia 2026

377,95 m²
Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 1100 - 1400 m2

Góra Bałdrzychowska-Kolonia - 16 kwietnia 2026

1 100 m² - 120 zł/m²
Działka 0,93 ha z WZ

Sędów - 15 maja 2026

9 300 m² - 23 zł/m²
Działki budowlane z Warunkami Zabudowy woda na działkach, prąd w ulicy

Góra Bałdrzychowska-Kolonia - 09 maja 2026

1 200 m² - 74 zł/m²
Sprzedam Działkę budowlaną

Panaszew - 03 maja 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Działka budowlana 1000 m² | WZ, gaz i woda | Wilkowice gm. Wartkowice

Wilkowice - 23 kwietnia 2026

1 000 m² - 110 zł/m²
Działka budowlana

Wilczków - 01 maja 2026

2 300 m² - 110 zł/m²
Działka z Warunkami Zabudowy

Panaszew - 13 maja 2026

2 841 m² - 38.49 zł/m²
Działka na sprzedaż, Poddębice (gw)

Wilczków - 18 maja 2026

1 834 m² - 95 zł/m²
Działka budowlana we wsi Tur koło Poddębic

Tur - 28 kwietnia 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
DZIAŁKA budowlana na wsi!

DZIAŁKA budowlana na wsi!

85 000 złdo negocjacji

Wilczków - 16 maja 2026

915 m² - 92.9 zł/m²
Dom, działka, hala na sprzedaż

Wólka - 08 maja 2026

5 809 m² - 131.69 zł/m²
Działka rekreacyjno-leśna 1,03 ha z własnym lasem | Borki Lipkowskie

Borki Lipkowskie - 17 maja 2026

10 300 m² - 7.67 zł/m²
Działka rolno-budowlana 0,83 ha z WZ | Borki Lipkowskie, gm. Poddębice

Borki Lipkowskie - 17 maja 2026

8 300 m² - 10.72 zł/m²
Całoroczny dom na bajecznej dzialce w miejscowości Borki Lipkowskie

Borki Lipkowskie - 07 maja 2026

100 m² - 5800 zł/m²
Ucieczka z miasta: Działki uzbrojone położone w malowniczym Feliksowie

Feliksów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 000 m² - 58.9 zł/m²
Działka budowlana na wsi -cisza -przyroda

Feliksów - 10 maja 2026

1 300 m² - 38.46 zł/m²
Malownicza Działka Budowlana!!

Malownicza Działka Budowlana!!

70 000 złdo negocjacji

Malenie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 000 m² - 70 zł/m²
Działki BUDOWLANE Z WZ  okolice Uniejowa, Jeziorska i Poddębic.

Krępa - 30 marca 2026

1 086 m² - 55.25 zł/m²
Hala magazynowa, biura, chłodnie , mroźnie 1012m . Okazja.

Złotniki - 10 kwietnia 2026

1 012 m²
Rodzinny, przestronny dom w pięknej okolicy

Dalików - 10 maja 2026

94 m² - 6755.32 zł/m²
Klimatyczna nieruchomość w miejscowości Ujazd.

Ujazd - 07 maja 2026

70 m² - 3071.43 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy Wilków gm Dalików

Wilków - 06 kwietnia 2026

1 489 m² - 56.41 zł/m²
Dzialka rekreacyjna z domkiem

Wilków - 04 maja 2026

721 m² - 443.83 zł/m²
Dzialki budowlane z MPZP , Gostków gm. Wartkowice

Stary Gostków - 11 maja 2026

1 000 m² - 50 zł/m²