Cena

Nieruchomości - Piła - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 313 ogłoszeń
3-pok. zupełnie nowy apartament, os. Górne, brak PCC  i opłat biura nieruchomości, obniżka o 15 000zł

3-pok. zupełnie nowy apartament, os. Górne, brak PCC i opłat biura nieruchomości, obniżka o 15 000zł

584 000 złdo negocjacji

Piła - 03 maja 2026

51,40 m² - 11361.87 zł/m²
Nova Zielona | Bezpośrednio od Dewelopera

Piła - 08 maja 2026

35,89 m² - 9500 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro 40,58 M2 ul. Kossaka Bezpośrednio

Piła - Odświeżono dnia 15 maja 2026

40,58 m² - 6628.88 zł/m²
Mieszkanie 2 pok. loggia I pięrto apartamentowiec Piła oś Zamoście NOWE!

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

43,57 m² - 10534.77 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe pow. 39,63 m2 Centrum Piły

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

39,63 m² - 6182.19 zł/m²
Wynajmę powierzchnię pod usługi, biuro, handel

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

41 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Stylowe, funkcjonalne 2 pokoje - nowe budownictwo, widok na zieleń

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

40 m²
Dom przy lesie| 100 m² | działka 1000 m² |energooszczędny

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

100 m² - 7500 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, pow. 64,83 m2, Piła dobra lokalizacja

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

64 m² - 8421.88 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Piła  ul. KOSSAKA

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

40 m²
Mieszkanie 2 - pokojowe w Centrum Piły Zamość

Piła - 21 maja 2026

45 m² - 5533.33 zł/m²
Apartament w stanie deweloperskim z wizualizacją

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

97,87 m² - 8674.77 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia centrum Piły

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

37 m²
Wynajmę mieszkanie Piła  ul. KOSSAKA

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

40 m²
Bezpośrednio! Przestronne 4 pokoje NOWA CENA!

Piła - 27 kwietnia 2026

80,81 m² - 5073.63 zł/m²
Apartament w stanie deweloperskim z wizualizacją

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

97,87 m² - 8674.77 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe Piła os. Górne

Piła - 20 maja 2026

47,87 m² - 7415.92 zł/m²
Na sprzedaż dom w zab. bliźniaczej. Piła- Podlasie.

Piła - 21 maja 2026

116,40 m² - 6091.07 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej na Słonecznym Wzgórzu

Piła - 19 maja 2026

131 m² - 6068.7 zł/m²
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Zielona Dolina

Piła - 21 maja 2026

49 m²
Stylowy apartament w sercu Piły • Balkon • Parking • Wysoki standard • Kameralne osiedle

Piła - 17 maja 2026

50,73 m² - 10624.88 zł/m²
Dom nad jeziorem w miejscowości Spore gmina Szczecinek

Piła - 17 maja 2026

123 m² - 5609.76 zł/m²
2 pokojowe, gotowe do zamieszkania w centrum Piły!

Piła - 04 maja 2026

44,90 m² - 6679.29 zł/m²
Piła Centrum | 2 pokoje | 26,10 m²

Piła - 28 kwietnia 2026

26,10 m² - 5555.56 zł/m²
Nowe Mieszkanie | 1 Piętro | 2 Pokoje | Ogromna Piwnica | Bez Prowizji

Piła - 24 marca 2026

35 m² - 8568.57 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie/ blok/ ul. Bydgoska/ wolne od zaraz

Piła - 28 kwietnia 2026

46,26 m² - 7976.65 zł/m²
Wynajmę powierzchnię pod usługi, biuro, handel

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

41 m²
Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia centrum Piły

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

37 m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

47 000 złdo negocjacji

Piła - 20 maja 2026

307 m² - 153.09 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Piła

Piła - 29 kwietnia 2026

41,67 m² - 9479.24 zł/m²
Obniżka ceny! Kawalerka z opcją 2 pokoi

Piła - 14 maja 2026

37,10 m² - 4986.52 zł/m²
Przestronne mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż

Piła - 24 kwietnia 2026

51,54 m² - 7469.93 zł/m²
Mieszkanie 4 pokojowe Piła os. Górne

Piła - 30 kwietnia 2026

65 m² - 7384.62 zł/m²
Parterowy dom na sprzedaż w Pile

Piła - 19 maja 2026

166 m² - 8126.51 zł/m²
Dom 156 m2 Piła/Górne

Dom 156 m2 Piła/Górne

870 000 złdo negocjacji

Piła - 10 maja 2026

156 m² - 5576.92 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na wyspę w Pile na sprzedaż

Piła - 28 kwietnia 2026

55,62 m² - 3955.41 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe I piętro Piła

Piła - 04 maja 2026

45 m² - 5533.33 zł/m²
mieszkanie na sprzedaż w Pile

Piła - 08 maja 2026

54,24 m² - 5070.06 zł/m²
Garaż Zielona Dolina PIŁA  ! Promienna !

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

19 m²
Dom przy lesie| 100 m² | działka 1000 m² |energooszczędny

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

100 m² - 7500 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe pow. 39,63 m2 Centrum Piły

Piła - Odświeżono dnia 21 maja 2026

39,63 m² - 6182.19 zł/m²
Dyskretny i przytulny apartament na Zamościu do wynajęcia

Piła - 19 maja 2026

29,60 m²
mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż

249 000 złdo negocjacji

Piła - 12 maja 2026

34,90 m² - 7134.67 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe Piła Zielona Dolina

Piła - 05 maja 2026

50,10 m²
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

Piła - 26 marca 2026

56 m² - 6696.43 zł/m²
Jasna i przestronna kawalerka z balkonem – Piła, Zielona Dolina

Piła - 22 kwietnia 2026

32,11 m² - 8595.45 zł/m²
Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż

Piła - 21 maja 2026

177,40 m² - 4785.79 zł/m²
Mieszkanie do remontu 45m2 centrum Piły

Piła - 03 maja 2026

44,65 m² - 4904.82 zł/m²
Piła Centrum 2 pokoje 60,04 m2 loggia piwnica z pięknym widokiem!

Piła - 27 kwietnia 2026

60,04 m² - 4580.28 zł/m²
Suwalszczyzna - Dom przy lesie i Czarnej Hańczy

Piła - 11 maja 2026

197,50 m² - 2273.42 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile

Piła - 23 kwietnia 2026

41,23 m² - 6039.29 zł/m²
2 pokoje, 38mkw, II piętro, blok, BALKON, z jasną i oddzielną kuchnią

Piła - 07 maja 2026

38,10 m² - 7847.77 zł/m²

• lesniczowka

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Piła i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon