Cena

Nieruchomości - Piaski - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Magazyny/gospodarstwo rolne/dom - 0,97 ha Lafajetowo

Magazyny/gospodarstwo rolne/dom - 0,97 ha Lafajetowo

590 000 zł

Piaski - 04 maja 2026

910 m² - 648.35 zł/m²
Budynek po byłej piekarni - Piaski koło Gostynia

Piaski - 23 kwietnia 2026

Wynajmę Lokal 30 m Centrum Piasków Wlkp.

Piaski - 26 kwietnia 2026

30 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Gotowy do zamieszkania 135m2 4pokoje

Strzelce Wielkie - 08 maja 2026

135 m² - 5925.93 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokoje

Grabonóg - Odświeżono dzisiaj o 09:39

40 m²
Wynajmę kawalerkę

Grabonóg - Odświeżono dzisiaj o 09:37

30 m²
DOM -NOWY Blizniak   -Grabonóg

Grabonóg - 26 kwietnia 2026

137 m² - 4817.52 zł/m²
Ostatbiw dzialka budowlana w  Drzęczewie  Pierwszym 2125m2

Drzęczewo Pierwsze - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 000 m² - 300 zł/m²
Mieszkanie  dwupoziomowe 76 m2 w Bogusławkach

Bogusławki - 04 maja 2026

75,75 m² - 7920.79 zł/m²
Nowoczesny apartament z tarasem

Gostyń - 17 maja 2026

40 m²
3 pokoje o pow. 69,4 m, taras, duży ogród, 2 miejsca parkingowe

Gostyń - 01 maja 2026

69,40 m² - 6469.74 zł/m²
3 pokoje o pow. 68,1 m2, duży ogród, 2 miejsca parkingowe

Gostyń - 01 maja 2026

68,10 m² - 6299.56 zł/m²
Mieszkanie w centrum Gostynia

Gostyń - 08 maja 2026

38 m²
Dom z potencjałem i klimatem – Podrzecze | 95 m²

Podrzecze - 12 maja 2026

95 m² - 4726.32 zł/m²
Garaż murowany bezczynszowy

Garaż murowany bezczynszowy

65 000 złdo negocjacji

Gostyń - Dzisiaj o 12:24

16 m²
OKAZJA! Kamienica na sprzedaż – Gostyń, ul. 1 Maja 17

Gostyń - 04 maja 2026

325 m² - 2766.15 zł/m²
Wynajmę 2pokojowe mieszkanie