Cena

Nieruchomości - Pakość - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 16 ogłoszeń
Sprzedam mieszkanie na 1 piętrze w Pakości

Sprzedam mieszkanie na 1 piętrze w Pakości

280 000 złdo negocjacji

Pakość - Odświeżono dnia 12 maja 2026

53 m² - 5283.02 zł/m²
Przestronne mieszkanie na I piętrze, Wielowieś, gmina Pakość

Pakość - 03 maja 2026

51,80 m² - 3803.09 zł/m²
Mieszkanie-Pakość   215 tys.

Pakość - 19 kwietnia 2026

36 m² - 5972.22 zł/m²
Budynek usługowo-handlowy na sprzedaż – Pakość

Pakość - 12 maja 2026

30 m²
M4 w bloku z balkonem - Pakość

Pakość - 21 kwietnia 2026

47,71 m² - 3961.43 zł/m²
Mieszkanie 38m II piętro 2 pokoje

Mieszkanie 38m II piętro 2 pokoje

180 000 złdo negocjacji

Pakość - 22 kwietnia 2026

37,66 m² - 4779.61 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 2 pokoje 32,11 mkw + piwnica, 2 piętro.

Pakość - 23 kwietnia 2026

32,11 m² - 5450.02 zł/m²
Mieszkanie w Zabudowie Szeregowej

Pakość - Odświeżono dnia 11 maja 2026

78,63 m² - 5500 zł/m²
Mieszkania w stanie deweloperskim - "Osiedle nad rzeką" w Pakości

Pakość - 08 kwietnia 2026

41,64 m² - 6290 zł/m²
Mieszkanie 100 m + garaż

Mieszkanie 100 m + garaż

269 000 złdo negocjacji

Pakość - 12 maja 2026

100 m² - 2690 zł/m²
Wynajem magazynu z pomieszczeniem biurowym

Pakość - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

150 m²
Mieszkanie na wynajem 900 zł

Pakość - 08 maja 2026

31 m²
Mała hala Garażowa -wysoka plus teren

Pakość - 28 kwietnia 2026

90 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

335 000 złdo negocjacji

Pakość - 18 marca 2026

60,73 m² - 5516.22 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący

Dom jednorodzinny wolnostojący

840 000 złdo negocjacji

Pakość - 06 maja 2026

180 m² - 4666.67 zł/m²
Wynajmę halę magazynowo - produkcyjną

Pakość - 10 maja 2026

500 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Solidby Garaż blaszany na sprzedaż

Ludkowo - 01 maja 2026

17,70 m²
Mieszkanie 47,4m², 1 piętro w bloku

Piechcin - Odświeżono dnia 11 maja 2026

47,40 m² - 3797.47 zł/m²
Wynajem mieszkania

Piechcin - 05 maja 2026

20 m²
Mieszkanie / Sprzedaż/ Piechcin

Mieszkanie / Sprzedaż/ Piechcin

195 000 złdo negocjacji

Piechcin - 04 maja 2026

37 m² - 5270.27 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Piechcin - 28 kwietnia 2026

38 m²
Ładne przestronne M1 z tarasem

Piechcin - 28 kwietnia 2026

30 m²
Wakacyjne mieszkanie blisko jeziora

Łącko - 28 kwietnia 2026

60 m²
Budowlana działka blisko jeziora - 2 działki -Łącko

Łącko - 26 kwietnia 2026

1 100 m² - 89.09 zł/m²
Twój azyl blisko natury - działka w Łącku z WZ

Łącko - 13 kwietnia 2026

1 082 m² - 106.28 zł/m²
M3 w bloku - Kościelec

Kościelec - 27 kwietnia 2026

46,70 m² - 4689.51 zł/m²
Wynajmę garaż Miła

Janikowo - 11 maja 2026

1 m²
REZERWACJA Sprzedam mieszkanie Janikowo

Janikowo - 30 kwietnia 2026

23 m² - 8478.26 zł/m²
Dwa domy i 4 hektary gruntu

Szeroki Kamień - 07 maja 2026

160 m² - 8437.5 zł/m²
Mieszkanie własnościowe

Węgierce - 09 maja 2026

81 m² - 925.93 zł/m²
Działki budowlane z warunkami zabudowy

Janikowo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Mieszkanie 48,7 m na parterze | bez prowizji | 2 pokoje | schowek

Janikowo - 12 maja 2026

48,70 m² - 6262.83 zł/m²
Dom na sprzedaż w Janikowie

Dom na sprzedaż w Janikowie

540 000 złdo negocjacji

Janikowo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

110 m² - 4909.09 zł/m²
Wynajme mieszkanie 2 pokojowe w Janikowie

Janikowo - 10 maja 2026

32 m²
Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 SUPER CENA

Janikowo - 08 maja 2026

54 m² - 4424.07 zł/m²
Działka ROD Stokrotka Janikowo

Działka ROD Stokrotka Janikowo

39 000 złdo negocjacji

Janikowo - Odświeżono dnia 07 maja 2026

300 m² - 130 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe 37m

Janikowo - 06 maja 2026

37 m² - 4837.84 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Janikowo - 06 maja 2026

41 m²
Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęcia

450 złdo negocjacji

Janikowo - 04 maja 2026

18 m²
Mieszkanie 80,08m2 z ogrodem!

Janikowo - 04 maja 2026

80,08 m² - 5244.76 zł/m²
Wynajmę mieszkanie z odrębną widną kuchnią

Janikowo - 27 kwietnia 2026

33,15 m²
2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią

Janikowo - 27 kwietnia 2026

41 m² - 5121.95 zł/m²
Działka ROD Janikowo

Janikowo - 20 kwietnia 2026

500 m² - 50 zł/m²
Mieszkanie w Janikowie

Janikowo - 20 kwietnia 2026

58,20 m² - 4621.99 zł/m²
Działka budowlana - las, jeziora, rzeka

Podgaj - 03 maja 2026

1 000 m² - 72.5 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Broniewice - 26 kwietnia 2026

42 m²
Sprzedam działki budowlane

Dźwierzchno - 11 maja 2026

1 284 m² - 50 zł/m²
Działka premium z widokiem - 3000m2

Dźwierzchno - 23 kwietnia 2026

3 000 m² - 83.33 zł/m²
Tania działka z WZ - Sadłogoszcz

Sadłogoszcz - 21 kwietnia 2026

1 664 m² - 41.47 zł/m²
Piękna działka nad jeziorem w Sadlogoszczy koło Barcina

Sadłogoszcz - 24 kwietnia 2026

1 726 m² - 104.29 zł/m²
Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy

Leszcze - 13 kwietnia 2026

1 000 m² - 85 zł/m²
Nowoczesne biuro +utwardzona działka 8661m2

Sławęcinek - 14 kwietnia 2026

130 m²
Atrakcyjne2pok/po kapitalnym remoncie/1piętro/bezczynszowe/z ogródkiem

Inowrocław - 07 maja 2026

36,56 m² - 5743.98 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania