Cena

Nieruchomości - Otmuchów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń
Sprzedam murowany domek nad Jeziorem Otmuchowskim. Bezpośrednie zejście do jeziora,widok na góry.Dotacja na remont 500tys

250 000 zł

Otmuchów - 17 kwietnia 2026

35 m² - 7142.86 zł/m²
Działka budowlana w Wójcicach (WZ+woda+prąd)

Otmuchów - 10 maja 2026

1 100 m² - 218.18 zł/m²
Budynek usługowy z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe

Otmuchów - 08 maja 2026

156 m² - 4262.82 zł/m²
DOM Bliźniak 158m2 dom szkieletowy

Otmuchów - 10 maja 2026

158 m² - 4303.8 zł/m²
Mieszkanie kawalerka rynek centrum Otmuchów

Otmuchów - 16 kwietnia 2026

33,20 m² - 7500 zł/m²
Dom  premium na sprzedaż

Dom premium na sprzedaż

849 000 złdo negocjacji

Otmuchów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

111 m² - 7648.65 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Otmuchów , dom wolnostojacy 130m2, działka 9500 m2 zabudowana

Otmuchów - 27 kwietnia 2026

130 m² - 5961.54 zł/m²
Do sprzedania lokal w Otmuchowie w Rynku

Otmuchów - 24 kwietnia 2026

196 m²
Pawilon kempingowy nad jeziorem

Otmuchów - Odświeżono dnia 03 maja 2026

Mieszkanie do wynajęcia Otmuchów centrum

Otmuchów - 27 kwietnia 2026

38 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Willa 446 m² + kort tenisowy + pozwolenie na 14 lokali | widok na 2 jeziora | park | Otmuchów, Ostatnia szansa ..

Wójcice - Odświeżono dzisiaj o 19:01

3 200 m² - 593.75 zł/m²
Działka Otmuchów z wydanymi warunkami zabudowy

Wójcice - Odświeżono dnia 04 maja 2026

880 m² - 164.77 zł/m²
Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

Malerzowice Małe - 29 kwietnia 2026

212 m² - 966.98 zł/m²
działka budowlane

działka budowlane

98 000 złdo negocjacji

Maciejowice - 28 kwietnia 2026

14,03 m² - 6985.03 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 54m2 - 165.000 zł Maciejowice

Maciejowice - 18 kwietnia 2026

54 m² - 3055.56 zł/m²
Działka 1200 m² z mediami w malowniczej okolicy

Grądy - 21 marca 2026

1 200 m² - 100 zł/m²
Nowoczesny dom 150 m² z dużym ogrodem w pobliżu jeziora

Głębinów - 03 maja 2026

150 m² - 3993.33 zł/m²
Działka budowlana nad Jeziorem Nyskim Nysa - Głębinów

Głębinów - 01 maja 2026

625 m² - 450 zł/m²
Magazyn na wynajem

Goświnowice - 24 kwietnia 2026

450 m²
Sprzedam grunt inwestycyjny 0,5946 ha Głębinów/Nysa

Głębinów - 11 maja 2026

5 936 m² - 251.01 zł/m²
Nowy Dom Parterowy Z Ogrodem I Garażem

Goświnowice - 12 maja 2026

140 m² - 8564.29 zł/m²
Rezerwacja Działka budowlana 1920m2 nad Jeziorem Nyskim z domkiem 50m2 Głębinów Nysa

Głębinów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 920 m² - 342.19 zł/m²
Działka budowlana Głębinów - Nysa - nad jeziorem z widokiem na góry

Głębinów - 06 maja 2026

770 m² - 408.94 zł/m²
Domek Holenderski 8m x 3.10m

Domek Holenderski 8m x 3.10m

28 900 złdo negocjacji

Głębinów - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

Działka budowlana nad Jeziorem Nyskim uzbrojona MPZP

Głębinów - 18 marca 2026

644 m² - 434.78 zł/m²
Lokal gastronomiczny jezioro nyskie skorochów

Skorochów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

60 m²
Domek letniskowy Kitara na wynajem nad Jeziorem Nyskim/ Skorochów

Skorochów - 20 kwietnia 2026

30 m²
Mieszkanie na sprzedaż

Karłowice Wielkie - 08 maja 2026

59,95 m² - 3015.85 zł/m²
Wyjątkowy apartament dwupoziomowy na wynajem

Nysa - 28 kwietnia 2026

118 m²
Dom Kamilek 86m2 dom parterowy kanadyjski

Jędrzychów - 10 maja 2026

86 m² - 4418.6 zł/m²
Dom, Nysa

Dom, Nysa

8 000 zł

Nysa - 21 kwietnia 2026

140 m²
Działka przy Jeziorze, idealna pod dom lub usługi.

Nysa - 28 kwietnia 2026

2 348 m² - 190 zł/m²
Działka budowlano-usługowa przy Jeziorze Nyskim

Nysa - 28 kwietnia 2026

3 146 m² - 190 zł/m²
Mieszkanie z ogrodem w Jędrzychowie - GARDEN HILL

Jędrzychów - 01 maja 2026

83,54 m² - 7113.77 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana – Nysa, ul. Wiosenna

Nysa - 16 kwietnia 2026

625 m² - 462.4 zł/m²
Budowlana działka z mediami pod miastem

Jędrzychów - 27 kwietnia 2026

790 m² - 377.85 zł/m²
Dom na sprzedaż w pięknej okolicy

Głęboka - Odświeżono dnia 13 maja 2026

100 m² - 1500 zł/m²
Sprzedam grunty rolne

Sprzedam grunty rolne

1 740 000 złdo negocjacji

Biała Nyska - 10 maja 2026

218 310 m² - 7.97 zł/m²
Nowoczesna kawalerka Belweder Nysa

Nysa - Odświeżono dnia 09 maja 2026

24 m²
Wynajmę halę magazyn, produkcja , usługi Nysa 100 m² lub 50 m²

Nysa - 30 kwietnia 2026

100 m²
Mieszkanie 2 pokojowe Belweder + miejsce parkingowe, bez pośredników.

Nysa - 11 maja 2026

31 m²
Duże mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Łąka, 111m2,

Nadziejów - 30 marca 2026

111 m² - 2027.03 zł/m²
Mieszkanie pod Nysa z balkonem z widokiem na góry.

Nadziejów - 26 kwietnia 2026

63 m²
Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Nysa

Nysa - Dzisiaj o 08:02

54 m²
Sprzedam Mieszkanie, 3 pokoje 48m2 z balkonem i komórka lokatorską, Osiedle Rodziewiczówny

Nysa - 06 maja 2026

48 m² - 9375 zł/m²
Garaż do wynajęcia

Nysa - 11 maja 2026

18 m²
Przestronne mieszkanie na os. Rodziewiczówny

Nysa - 03 kwietnia 2026

72 m² - 6791.67 zł/m²
Do wynajęcia garaż z kanałem.

Nysa - 05 maja 2026

16 m²
Nowe mieszkania z ogródkiem 2 poziomy z parkingiem super lokalizacja

Nysa - 28 marca 2026

63 m² - 7761.9 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania

  • do wynajęcia

  • kury

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Otmuchów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon