Cena

Nieruchomości - Osowicze - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Dom Premium W Osowiczach | Fotovolt.| Piękna Działka | Do Wprowadzenia

1 990 000 zł

Osowicze - 20 kwietnia 2026

199,50 m² - 9974.94 zł/m²
Sprzedam dom w Osowiczach

Sprzedam dom w Osowiczach

1 160 000 złdo negocjacji

Osowicze - 29 kwietnia 2026

108 m² - 10740.74 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dzialka do wynajecia pod działalność gospodarczą.

Sielachowskie - 17 kwietnia 2026

15 000 m² - 0.17 zł/m²
*Sielachowskie*Pełne Media*Pod lasem*

Sielachowskie - 22 kwietnia 2026

994 m² - 501.01 zł/m²
Kameralne Zawady - 63,32m2 + antresola 23,38m2

Białystok, Zawady - 08 maja 2026

86,70 m² - 7950 zł/m²
Kameralne Zawady - 52,22m2 + Ogródek 76m2

Białystok, Zawady - 30 kwietnia 2026

52,22 m² - 8700 zł/m²
Kameralne Zawady - 71,78m2 , I Piętro

Białystok, Zawady - 08 maja 2026

71,78 m² - 7950 zł/m²
Kameralne Zawady - 69m2 z ogródkiem

Białystok, Zawady - 30 kwietnia 2026

69 m² - 7950 zł/m²
Kameralne Zawady - 58,67m2 na I Piętrze

Białystok, Zawady - 30 kwietnia 2026

58,67 m² - 8600 zł/m²
Kameralne Zawady - 58,62m2 na II Piętrze

Białystok, Zawady - 30 kwietnia 2026

58,62 m² - 8600 zł/m²
Bez Pośredników 70 M² Sprzedam

Białystok, Zawady - 04 maja 2026

70 m² - 11142.86 zł/m²
Nowoczesny, komfortowy dom premium 122m2 w zabudowie szeregowej Zawady

Białystok, Zawady - 27 kwietnia 2026

122,55 m² - 10844.55 zł/m²
*Twoje Zawady*Stan Deweloperski*

Białystok, Zawady - 17 kwietnia 2026

400 m² - 3122.5 zł/m²
Niespotykane M2 z Garderobą! Gotowe do Wprowadzenia* OGRÓDEK 70m2!

Białystok, Zawady - 11 maja 2026

40 m² - 14450 zł/m²
Bliżniak w mieście z wiatą i rekuperacją w cenie!

Białystok, Zawady - 04 maja 2026

96 m² - 8541.67 zł/m²
Kompaktowe M2 - Okazyjna Cena / Funkcjonalne Z Zabudowami Od Meblarza