Cena

Nieruchomości - Olsztyn - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 988 ogłoszeń
Mieszkanie inwestycyjne - 56 m2 - Stare Miasto- Olsztyn

Mieszkanie inwestycyjne - 56 m2 - Stare Miasto- Olsztyn

476 000 zł

Olsztyn - 13 maja 2026

56 m² - 8500 zł/m²
2-pokojowe Zimowa 2, komfortowe

Olsztyn - 13 maja 2026

37 m²
2  oddzielne pokoje, duża kuchnia, 39 m2, Jaroty, Hanowskiego

Olsztyn - 11 maja 2026

39 m²
Mieszkanie 43,5 m2 Pieczewo Premium w pelni wyposażone. Miejsce postojowe .

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

43,46 m² - 12885.41 zł/m²
Kawalerka Dworocowa 65, Centrum, Olsztyn, na wynajem

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

24 m²
Mieszkanie na sprzedaż ulica Kopernika Olsztyn

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

50 m² - 8400 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Pokój do wynajęcia na Dajtkach

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

2 pok. Zatorze 34,37 m² Piwnica 6m2

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

34,37 m² - 7535.64 zł/m²
REZERWACJA 2 pokoje / oddzielna kuchnia / os. Generałów / ul. Grota Roweckiego / miejsce garażowe w hali

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

46,06 m² - 10377.77 zł/m²
Dzialka budowlana - blisko jest jezioro

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

400 m² - 97.5 zł/m²
Działka pod osiedle domów

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

3 900 m² - 115.38 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

48 m²
Wynajmę mieszkanie  dwupokojowe  z balkonem  w Olsztynie  ul. Pstrowskiego

Olsztyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

59 m²
REZERWACJA Słoneczne 3 Pokoje przy Parku Kusocińskiego – Przestrzeń i Potencjał

Olsztyn - Odświeżono dnia 17 maja 2026

61,10 m² - 7954.17 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje 60,4 m Murzynowskiego Bezpośrednio