Cena

Nieruchomości - Niepruszewo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Mieszkanie 2 pokojowe Niepruszewo

Mieszkanie 2 pokojowe Niepruszewo

499 999 złdo negocjacji

Niepruszewo - 16 maja 2026

66 m² - 7575.74 zł/m²
Działka budowlana 1300m2

Niepruszewo - 14 maja 2026

1 300 m² - 243.08 zł/m²
Dom, Niepruszewo

Dom, Niepruszewo

669 000 zł

Niepruszewo - 28 kwietnia 2026

104,85 m² - 6380.54 zł/m²
Niepruszewo- Dom dwulokalowy 110m2-stan deweloperski

Niepruszewo - 18 kwietnia 2026

109,70 m² - 6335.46 zł/m²
Działka z dostępem do asfaltowej drogi

Niepruszewo - 19 kwietnia 2026

5 000 m² - 150 zł/m²
Wynajmę lokal gastronomiczny w Niepruszewie przy wejsciu na plaże

Niepruszewo - 14 maja 2026

190 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka z linią brzegow nad jeziorem niepruszewski

Zborowo - 25 marca 2026

3 263 m² - 241.94 zł/m²
Dom Dwulokalowy z Fotowoltaiką Blisko Jeziora

Więckowice - 17 maja 2026

83,74 m² - 8227.85 zł/m²
Funkcjonalny Nowoczesny Dom Blisko Jeziora | Ogród | Taras | Podjazd

Kalwy - 14 maja 2026

85,80 m² - 6293.71 zł/m²
działka budowlana wsród pół i lasu

Kalwy - 01 maja 2026

369 m² - 582.66 zł/m²
Za oknem Las 10 min spacerem do Jeziora ,Parterowy

Drwęsa - 04 maja 2026

186 m² - 13951.61 zł/m²
Nieruchomość rezydencjonalna w Drwęsie pod zabudowę jednorodzinną

Drwęsa - 07 maja 2026

2 082 m² - 350 zł/m²
Sprzedam dzialke budowlana

Kalwy - 10 maja 2026

793 m² - 299 zł/m²
Domy dwulokalowe 100m2, 5 pokoi, działka 415m2, bez skosów.

Więckowice - 28 kwietnia 2026

100,66 m² - 6755.41 zł/m²
Działka budowlana 1767 m2 z warunkami zabudowy

Kalwy - 29 marca 2026

1 767 m² - 198.08 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D4/06

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D5/06

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D4/08

Więckowice - 24 kwietnia 2026

33,75 m² - 7700 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D1/04

Więckowice - 26 marca 2026

40,20 m² - 7300 zł/m²
SOVOTEL Dopiewo | lokal nr D1/03

Więckowice - 26 marca 2026

40,20 m² - 7300 zł/m²
Magazyn 612m2 w parku przemysłowym na działce o powierzchni 3,172 m2

Więckowice - 01 kwietnia 2026

612 m²
Działka inwestycyjna Gmina Dopiewo - Więckowice 3000,48 mkw

Więckowice - 27 kwietnia 2026

3 000 m² - 273 zł/m²
Nieruchomość w Parku Logistycznym Więckowice

Więckowice - 29 marca 2026

3 130 m² - 1.57 zł/m²
Działka inwestycyjna przy drodze 307

Sierosław - 08 maja 2026

7 032 m² - 170 zł/m²
Działka budowlana 1095 m² z pozwoleniem na dom dwulokalowy – Wygoda

Wygoda - 15 maja 2026

1 095 m² - 301.37 zł/m²
Nowoczesny dom 100 m² – DOPIEWO - gotowy - NA KOŃCU ZAMKNIĘTEJ DROGI

Dopiewo - 11 maja 2026

100 m² - 6490 zł/m²
Ostatni lokal w promocyjnej cenie-47 tys. rabatu

Lusówko - 13 maja 2026

127,13 m² - 7071.5 zł/m²
5 pokoi tuż przy lesie-blisko s11, a2

Lusówko - 09 maja 2026

127,13 m² - 7449.07 zł/m²
Inwestycja do dokończenia | Czytaj opis

Dopiewo - 27 kwietnia 2026

200 m² - 6000 zł/m²
Nowoczesny dom 130 m² | Dopiewo | ogród | wysoki standard | 870 tys

Dopiewo - 02 kwietnia 2026

130 m² - 6692.31 zł/m²
Klimatyczny Bliźniak W Dopiewie | Blisko Stacji Pkp

Dopiewo - 30 kwietnia 2026

127,69 m² - 6813.38 zł/m²
Wysoki standard 3 pokoje

Dopiewo - Dzisiaj o 09:57

61,70 m² - 6967.59 zł/m²
Dom jednorodzinny pod lasem

Lusówko - 13 kwietnia 2026

108,60 m² - 7357.27 zł/m²
Skrajny dom szeregowy blisko lasu. Osiedle Rozalin.

Lusówko - 06 maja 2026

128,66 m² - 10026.43 zł/m²
Lusówko / 72,70 m2/ 3pok/ Ogród /

Lusówko - 13 maja 2026

72,70 m² - 9614.86 zł/m²
Funkcjonalny bliźniak w Sierosławiu

Sierosław - 10 maja 2026

133 m² - 8872.18 zł/m²
Dom – komfort, niskie koszty, prywatność, doskonała komunikacja, basen

Sierosław - 26 kwietnia 2026

132 m² - 9166.67 zł/m²
Dom 121 m² 6 pokoi, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, ul. Storczyka

Lusówko - 25 kwietnia 2026

121 m² - 9586.78 zł/m²
Działka budowlana w cichej okolicy z mediami. Rozpoczęta budowa domu!

Ceradz Dolny - 04 maja 2026

1 099 m² - 382.17 zł/m²
Lusówko, komfortowe 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem

Lusówko - 30 kwietnia 2026

72,40 m² - 10732.04 zł/m²
Duży bliźniak (5 pokoi) w atrakcyjnej lokalizacji

Dopiewo - 10 kwietnia 2026

120,30 m² - 6234.41 zł/m²
Dopiewiec | działka budowlana z MPZP | pola i las

Dopiewiec - 27 kwietnia 2026

1 190 m² - 361.34 zł/m²
DOPIEWO nowe mieszkanie w nowym budynku usługowo mieszkalnym

Dopiewo - Dzisiaj o 10:51

72 m²
Lokal o pow. 113m2 w pasażu usługowo-handlowym

Sierosław - 24 kwietnia 2026

112,75 m²
Bliźniak 106m2+Ogród 330m2- lewa połowa wolna. Prawa Rezerwacja.

Dopiewiec - 15 maja 2026

99,69 m² - 8125.19 zł/m²
Nieruchomość w Dopiewcu pod zabudowę jednorodzinną

Dopiewiec - Dzisiaj o 05:40