Cena

Nieruchomości - Myczków - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Działka w Bieszczadach na sprzedaż

Działka w Bieszczadach na sprzedaż

219 000 złdo negocjacji

Myczków - 14 maja 2026

1 500 m² - 146 zł/m²
Wolnostojący dom z dużą działką i piwnicą

Myczków - 24 marca 2026

370 m² - 5810.81 zł/m²
Działka pensjonatowa 1 km od centrum Polańczyka | 3254 m²

Myczków - 30 kwietnia 2026

3 254 m² - 550.09 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę działkę cypel Polańczyk

Polańczyk - 08 maja 2026

188 m² - 5.32 zł/m²
Domek holenderski całoroczny

Domek holenderski całoroczny

48 000 złdo negocjacji

Polańczyk - 30 kwietnia 2026

Widokowa Działka Bieszczady

Widokowa Działka Bieszczady

120 000 złdo negocjacji

Wola Matiaszowa - Odświeżono dnia 04 maja 2026

32 m² - 3750 zł/m²
Malownicza działka budowlana w Bieszczadach: Berezka (Solina/Polańczyk)

Berezka - Odświeżono dnia 14 maja 2026

3 600 m² - 119.17 zł/m²
Sprzedam działkę 25 arów z warunkami zabudowy Berezka- Bieszczady

Berezka - 26 kwietnia 2026

2 500 m² - 99.6 zł/m²
dom w Bieszczadach

Berezka - 25 kwietnia 2026

174 m² - 3327.59 zł/m²
Budka gastronomiczna z wyposażeniem do wynajęcia w POLAŃCZYKU DEPTAK

Solina - Odświeżono dnia 10 maja 2026

20 m²
Mieszkanie w Solinie z widokiem na Zaporę

Solina - 10 maja 2026

48,44 m² - 7574.32 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie w Solinie 80,5m2 - idealne pod inwestycje!

Solina - Odświeżono dnia 07 maja 2026

80,58 m² - 8066.52 zł/m²
Raty bez banku działka z dostępem do Sauny Basenu Placu zabaw BUDUJ!

Solina - 22 kwietnia 2026

233 m² - 88.84 zł/m²
Mieszkanie Solina 2 pokoje parter

Solina - 22 kwietnia 2026

40 m²
Działka komercyjna 9221 m² blisko lasu i jeziora

Solina - 20 kwietnia 2026

9 221 m² - 74.83 zł/m²
Okazja! 3 Domki z Strefą Spa w Sercu Bieszczad !

Solina - 24 kwietnia 2026

140 m² - 6214.29 zł/m²
Wyjątkowa Nieruchomość Mieszkalno–Usługowa W Bieszczadach

Wołkowyja - 12 maja 2026

435 m²
Bieszczady Solina Polańczyk Działka Budowlana WZ.

Bereżnica Wyżna - Odświeżono dnia 16 maja 2026

100 m² - 990 zł/m²
9,93 ar Werlas WZ Widok/ Dojad

Werlas - 14 maja 2026

928 m² - 253.13 zł/m²
Budynek rekreacyjno letniskowy Zawóz (Bieszczady) Jezioro Solińskie

Zawóz - 07 maja 2026

296 m²
Zawóz 10a sprzedaż

Zawóz - 15 maja 2026

1 000 m² - 399 zł/m²
Działka 18,5  ar Bieszczady – 300 m od Jeziora Solińskiego | WZ | media |

Zawóz - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 800 m² - 194.44 zł/m²
Bieszczady Solina  dom działka sprzedam

Zawóz - 12 maja 2026

60 m² - 9166.67 zł/m²
Dzierżawa działki Jezioro Solińskie

Zawóz - 05 maja 2026

1 000 m² - 3.5 zł/m²
Działka nad Soliną | 72,62ar | pod inwestycję

Zawóz - 24 kwietnia 2026

7 262 m² - 172.13 zł/m²
SOLINA Cztery domki z działką 26 arów

Bóbrka - 26 kwietnia 2026

Dom w zacisznym miejscu, Bieszczady

Łobozew Dolny - 21 kwietnia 2026

20 m² - 14750 zł/m²
Działka budowlana 10a Bieszczady Bukowiec z widokiem

Bukowiec - 23 kwietnia 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
Działka w Bieszczadach

Hoczew - Odświeżono dnia 17 maja 2026

4 190 m² - 53.82 zł/m²
Działka rolna w Bieszczadach

Działka rolna w Bieszczadach

220 000 złdo negocjacji

Łobozew Górny - 24 kwietnia 2026

21 400 m² - 10.28 zł/m²
Dom w Bieszczadach

Dom w Bieszczadach

4 400 000 zł

Orelec - 01 maja 2026

710 m² - 6197.18 zł/m²
Działka budowlana Bieszczady Myczkowce 14,35 ar WZ

Myczkowce - 21 marca 2026

1 435 m² - 114.98 zł/m²
Działka budowlana wydane WZ

Baligród - 11 maja 2026

4 054 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana w Uhercach Mineralnych  przy drodze na Solinę

Uherce Mineralne - 22 kwietnia 2026

2 851 m² - 87.69 zł/m²
Działka budowlana

Łączki - Odświeżono dnia 03 maja 2026

2 300 m² - 95.22 zł/m²
Działka rolna 0,73 ha – Terka, Bieszczady (Lokata /Off-grid) z KW

Terka - 15 maja 2026

7 285 m² - 10.84 zł/m²
Dom caloroczny, Olchowiec

Wołkowyja - 15 maja 2026

102 m² - 9705.88 zł/m²
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę Baligród Bieszczady

Baligród - 05 maja 2026

1 010 m² - 346.53 zł/m²
Przestronny dom w Baligrodzie

Baligród - 21 kwietnia 2026

240 m² - 3833.33 zł/m²
Działka na stoku, Mchawa, Bieszczady

Mchawa - 17 maja 2026

1 152 m² - 85.07 zł/m²
Domek Bieszczady Lesko , Światłowód 300mb/s

Łączki - 14 maja 2026

55 m²
Działka budowlana Ustjanowa Górna z warunkami do zabudowy

Ustjanowa Górna - Odświeżono dnia 16 maja 2026

9 000 m² - 10.56 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Myczków i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon