Cena

Nieruchomości - Mroków - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 9 ogłoszeń
Domy Stachowo, ul Zakątek Kameralne Miejsce Warszawa

Domy Stachowo, ul Zakątek Kameralne Miejsce Warszawa

899 000 zł

Mroków - 20 marca 2026

132 m² - 6810.61 zł/m²
Magazyn 200 m2 - Mroków, przy Wólce Kosowskiej

Mroków - 02 maja 2026

200 m²
Dom Bliźniak | Bezpośrednio | Bez Pcc | Mroków Gm. Lesznowola

Mroków - 18 marca 2026

171,25 m² - 5635.04 zł/m²
Dom Wolnostojący | Bezpośrednio | Bez Pcc | Mroków Gm. Lesznowola

Mroków - 18 marca 2026

171,25 m² - 7299.27 zł/m²
Działka budowlana z mediami w spokojnej okolicy

Mroków - 30 kwietnia 2026

1 657 m² - 350.03 zł/m²
II Etap- Już Tylko 3 Domy - Top Lokalizacja Mroków

Mroków - 29 kwietnia 2026

141 m² - 8148.94 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Biura na wynajem / Różne Powierzchnie / Benefity

Mroków - 11 maja 2026

120 m²
Mieszkanie na parterze. 2 miejsca parkingowe w cenie! Własny ogród.

Mroków - 22 kwietnia 2026

59 m² - 9474.58 zł/m²
Wynajmę lokal  w Mrokowie

Mroków - 22 kwietnia 2026

50 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękny dom Warszawianka gm. Lesznowola S7, szkoła

Warszawianka - 27 kwietnia 2026

112 m² - 11517.86 zł/m²
Wynajme Pokoj 18m2

Jabłonowo - 29 kwietnia 2026

Duży dom 330m2, działka 1000m2

Jabłonowo - 22 kwietnia 2026

330 m² - 9393.94 zł/m²
Gotowe, 2-poziomowe mieszkanie z ogródkiem Wola Mrokowska

Wola Mrokowska - 24 kwietnia 2026

105 m² - 8561.9 zł/m²
2-poziomowy apartament z ogródkiem i garderobą Wola Mrokowska

Wola Mrokowska - 22 kwietnia 2026

115 m² - 8217.39 zł/m²
WYNAJMĘ działkę 804 m2 Wola Mrokowska gmina Lesznowola, 450 m w linii prostej od trasy S7

Wola Mrokowska - Odświeżono dnia 09 maja 2026

804 m² - 1.24 zł/m²
Do wynajęcia magazyn w kontenerze

Wola Mrokowska - 05 maja 2026

15 m²
Sprzedam Pawilon usługowy

Sprzedam Pawilon usługowy

100 000 złdo negocjacji

Wola Mrokowska - 05 maja 2026

Wynajmę lokal/ pawilon/Magazyn

Wola Mrokowska - 05 maja 2026

33 m²
pokój do wynajęcia

Wola Mrokowska - 04 maja 2026

Mieszkanie bezczynszowe z dużym ogródkiem

Wola Mrokowska - Odświeżono dnia 02 maja 2026

100 m² - 9250 zł/m²
Dom z dużą działką 1200 m² | cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy trasa S7  Wola Mrokowska

Wola Mrokowska - 29 kwietnia 2026

112 m² - 10803.57 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Wola Mrokowska - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

132 m² - 7416.67 zł/m²
Wynajmę 20 min do Warszawy! 3 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi | S7

Wola Mrokowska - 18 kwietnia 2026

53 m²
Dom gotowy do zamieszkania

Wola Mrokowska - 28 kwietnia 2026

131,24 m² - 11421.82 zł/m²
II Etap Już W Sprzedaży-Bezpośrednio

Wola Mrokowska - 02 kwietnia 2026

178 m² - 6455.06 zł/m²
2-poziomowe mieszkanie w wysokim standardzie, Wola Mrokowska

Wola Mrokowska - 06 maja 2026

115 m² - 7826.09 zł/m²
Działka ROD Elektron Szczaki 400m2

Warszawianka - Odświeżono dnia 13 maja 2026

400 m² - 185 zł/m²
Działka budowlana MPZP media możliwość podziału na 2 - faktura VAT!

Stefanowo - 15 maja 2026

1 809 m² - 276.4 zł/m²
Stefanowo- Działki Budowlane ! Okazja !

Stefanowo - 07 maja 2026

988 m² - 450.4 zł/m²
Hala na wynajem: 670m², wys. 8m, regały Stefanowo

Stefanowo - 28 kwietnia 2026

670 m²
Działka budowlana

Stefanowo - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 400 zł/m²
Działka na sprzedaż – Stachowo, gm. Lesznowola

Stachowo - 24 kwietnia 2026

8 031 m² - 273.94 zł/m²
Hala 1000 m² | dok + plac Tir | 5 km Wólka Kosowsk

Wola Mrokowska - 19 kwietnia 2026

1 000 m²
Poznaj kameralną Bawarską inwestycję w Jastrzębiu - 111m2, ogród 199m2

Jastrzębiec - Odświeżono dnia 15 maja 2026

111 m² - 8693.69 zł/m²
Nowoczesne osiedle domów dla rodzin "Nova Wólka"

Wólka Kosowska - 11 maja 2026

127,44 m² - 7054.3 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Kolonii Warszawskiej

Kolonia Warszawska - 12 maja 2026

56,89 m² - 9311.23 zł/m²
działka na majówkę pod Warszawą

Szczaki - 21 kwietnia 2026

500 m² - 100 zł/m²
Bliźniak Dom 136,7 m2 z garażem Działka 400 m2 w spokojnej okolicy

Wola Przypkowska - 15 kwietnia 2026

136,70 m² - 5844.92 zł/m²
Dom 220+ m² | działka 1200 m² | 15 min do Warszawy

Kolonia Warszawska - 27 kwietnia 2026

221 m² - 7918.55 zł/m²
Nowy segment 116 m² | ogród 130 m² | bezczynszowy | 2 miejsca | 2024

Wólka Kosowska - 07 maja 2026

116 m² - 6629.31 zł/m²
Najtaniej/Ogródek/Bez czynszu/Ogrzewanie Gazowe

Wólka Kosowska - 28 kwietnia 2026

76,89 m² - 7270.13 zł/m²
Nowoczesny dom A1 dla rodziny – Wólka Kosowska

Wólka Kosowska - 11 maja 2026

127,44 m² - 6818.9 zł/m²
Nowoczesny dom A2 dla rodziny – Wólka Kosowska

Wólka Kosowska - 11 maja 2026

127,44 m² - 7054.3 zł/m²
(wkrotce) Przestronny pokoj dla spokojnej kobiety

Kolonia Warszawska - 22 kwietnia 2026

Działki Parole

Działki Parole

1 800 000 zł

Parole - 26 marca 2026

3 999 m² - 450.11 zł/m²
Dom 70m² | Działka 500m² | ROD Relaks, Szczaki | S7 - 30 min od W-wy!

Szczaki - 18 kwietnia 2026

500 m² - 730 zł/m²
Powierzchnia pod małą gastronomię

Wólka Kosowska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

60 m²
Pawilon biurowy z płyty warstowej magazyn Fryzjer Auto komis garaż

Wólka Kosowska - Odświeżono dnia 12 maja 2026

Wynajmę lokal handlowy 1000 m2, działka 15 arów, parking, 36 kW PV

Wólka Kosowska - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

1 000 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Mroków i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon