Cena

Nieruchomości - Miłakowo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Dom w otoczeniu lasu, ponad 4 ha ziemi

Dom w otoczeniu lasu, ponad 4 ha ziemi

919 000 zł

Miłakowo - 14 kwietnia 2026

72 m² - 12763.89 zł/m²
Syndyk sprzeda udziały w działkach (zabudowanych i niezabudowanej)

Miłakowo - 20 kwietnia 2026

69,80 m² - 1610.04 zł/m²
Sprzedam ! Lokal handlowo-usługowy

Sprzedam ! Lokal handlowo-usługowy

270 000 złdo negocjacji

Miłakowo - Odświeżono dnia 07 maja 2026

64 m²
Działka budowlana ogrodzona ulica Kaszubska Miłakowo

Miłakowo - 14 kwietnia 2026

2 500 m² - 80 zł/m²
Dom na sprzedaż Miłakowo.

Miłakowo - 05 kwietnia 2026

135 m² - 3555.56 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia

Miłakowo - 20 kwietnia 2026

29 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 2 pokojowe pow. 49.37 m2  w Miłakowie wykończone pod klucz

Miłakowo - Odświeżono dnia 02 maja 2026

49 m² - 5285.71 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka z przeznaczeniem wypoczynkowym w pięknej okolicy

Stare Bolity - 21 kwietnia 2026

3 003 m² - 18.98 zł/m²
Działki pod zabudowę | Naryjski Młyn |Bezpośrednio

Naryjski Młyn - 07 maja 2026

40 519 m² - 24.43 zł/m²
Wyjątkowe działki, cisza, natura, jezioro

Naryjski Młyn - Odświeżono dnia 05 maja 2026

3 006 m² - 42.91 zł/m²
Dom, Lesiska

Dom, Lesiska

480 000 zł

Lesiska - 26 kwietnia 2026

150 m² - 3200 zł/m²
Działka z domem do remontu blisko jeziora Narie!

Niebrzydowo Wielkie - Odświeżono dnia 06 maja 2026

593 m² - 143.34 zł/m²
Ponary - dom z działką nad jeziorem

Ponary - 04 maja 2026

74 m² - 25675.68 zł/m²
Teren inwestycyjny 1,97 ha – WZ na 14 domów – Strużyna

Strużyna - 29 kwietnia 2026

19 739 m² - 40.53 zł/m²
Sprzedam działki rolne Wojciechowo , Grużajny , Lesiska , Ząbrowiec

Wojciechowo - 19 kwietnia 2026

620 200 m² - 4 zł/m²
Przepiękna działka siedliskowa z linią brzegową

Włodowo - 11 maja 2026

28 122 m² - 44.41 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe 3 pokoje | 69,8 m² + garaż + pomieszczenie gospodarcze + piwnica

Biała Wola - 11 maja 2026

69,80 m² - 2936.96 zł/m²
Malownicza działka z widokiem na jezioro, 30 min od Olsztyna.

Włodowo - 07 kwietnia 2026

2 100 m² - 111.9 zł/m²
Połowa poniemieckiego domu w spokojnej okolicy

Ząbrowiec - 23 kwietnia 2026

100 m² - 2900 zł/m²
Działka budowlana w pięknej lokalizacji. Atrakcyjne ceny

Boguchwały - Odświeżono dnia 01 maja 2026

2 000 m² - 41 zł/m²
Przepiękne działki w Jurkach, kameralne osiedle

Jurki - 04 maja 2026

1 687 m² - 55 zł/m²
Gotowy dobrze działający biznes|2domy|duża działka

Gulbity - 20 kwietnia 2026

440,06 m² - 3976.73 zł/m²
Gotowy dobrze działający biznes|4domy|duża działka

Gulbity - 20 kwietnia 2026

440,06 m² - 7951.19 zł/m²
Gotowa Inwestycja 6 domków przy plaży nad Jeziorem Narie

Bogaczewo - 11 kwietnia 2026

3 300 m² - 666.67 zł/m²
Siedlisko z duszą: staw, las i własna pasieka

Brzydowo - Dzisiaj o 08:02

120 m² - 3250 zł/m²
Ziemia rolna Wilczkowo

Wilczkowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

60 171 m² - 3.32 zł/m²
Sprzedam mieszkanie z działką w Wilczkowie

Wilczkowo - 02 maja 2026

168,81 m² - 1480.95 zł/m²
Dom w Wilczkowie

Dom w Wilczkowie

380 000 złdo negocjacji

Wilczkowo - 21 kwietnia 2026

80,39 m² - 4726.96 zł/m²
Dom na Mazurach 250m. Działka 40ar.

Dom na Mazurach 250m. Działka 40ar.

1 500 000 złdo negocjacji

Maliniak - Odświeżono dnia 12 maja 2026

250 m² - 6000 zł/m²
Dom Letni Zielnik na Mazurach nad jeziorem Narie

Bogaczewo - 11 maja 2026

120 m²
Sprzedam domy jednorodzinne mieszkalne  Bogaczewo jezioro Narie

Bogaczewo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

55 m² - 5818.18 zł/m²
Dziaka  w Bogaczewie

Bogaczewo - 09 maja 2026

1 200 m² - 75 zł/m²
Domy mieszkalne Bogaczewo

Bogaczewo - 30 kwietnia 2026

55 m² - 6283.64 zł/m²
Dom drewniany z bali, siedlisko, Mazury, Bogaczewo gm. Morąg, jezioro Narie

Bogaczewo - 26 kwietnia 2026

80,06 m² - 7744.19 zł/m²
Domek Letniskowy Nad Jeziorem

Bogaczewo - 20 kwietnia 2026

41 m² - 12170.73 zł/m²
Całoroczny dom w Kretowinach nad jeziorem Narie

Kretowiny - 11 maja 2026

70 m² - 9985.71 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 83 m² – Klusajny, 6 km od Ornety

Klusajny - 18 kwietnia 2026

83 m² - 2349.4 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

199 999 złdo negocjacji

Maliniak - Odświeżono dnia 01 maja 2026

1 505 m² - 132.89 zł/m²
Kretowiny domek jezioro Narie Mazury

Kretowiny - 30 kwietnia 2026

30 m² - 7833.33 zł/m²
Całoroczny domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny - 19 kwietnia 2026

69 m² - 8405.8 zł/m²
Wyjątkowa działka 3049m2 z panoramą jeziora /Wilnowo/Warmia/Marury

Wilnowo - Dzisiaj o 08:16

3 049 m² - 94.79 zł/m²
Działka inwestycyjna nad jeziorem 0,7ha

Wilnowo - 06 maja 2026

7 000 m² - 2.14 zł/m²
Działki budowlane na Mazurach MPZP uzbrojone blisko jeziora Narie, Olsztyn 40 km

Wilnowo - 06 maja 2026

7 039 m² - 58.96 zł/m²
Lokal użytkowy na sprzedaż – Orneta / ul. Sportowa

Orneta - 11 maja 2026

1 143,93 m²
Zabytkowy budynek w centrum Orneta ul. Browarna

Orneta - 22 kwietnia 2026

472 m²
Lokal użytkowy do wynajęcia

Lokal użytkowy do wynajęcia

900 złdo negocjacji

Orneta - 15 kwietnia 2026

25 m²
Kompleks działek inwestycyjnych w centrum Ornety

Orneta - Dzisiaj o 09:57

579 m² - 509.5 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Miłakowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon