Cena

Nieruchomości - Mikołów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnych Mikołów

560 000 złdo negocjacji

Mikołów, Goj - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 400 m² - 400 zł/m²
Biuro, zaplecze socjalne, magazyn 90-460m2, wygodny parking

Mikołów, Goj - 14 maja 2026

240 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Duży pokój do wynajęcia

Mikołów, Mokre - 19 maja 2026

Duży pokój z aneksem kuchennym

Mikołów, Mokre - 19 maja 2026

Wynajme powierchnie magazynową w Mikołowie rożne wielkości 85-460m2 - zaplecze

Mikołów, Mokre - Odświeżono dnia 18 maja 2026

85 m²
Nowa Cena !!! Działka budowlana Mikołów Paniowy – media, zielona okolica.

Mikołów, Mokre - 30 kwietnia 2026

800 m² - 270.68 zł/m²
PROMOCJA !!! Apartament w Mikołowie 104m2 z tarasem

Mikołów, Mokre - 14 maja 2026

103,53 m² - 8499.95 zł/m²
3 pokoje+ salon/ garaż/ piękna działka

Mikołów, Mokre - Dzisiaj o 10:44

149 m² - 7711.41 zł/m²
Dom, Mikołów

Dom, Mikołów

1 089 000 zł

Mikołów, Mokre - 04 maja 2026

130 m² - 8376.92 zł/m²
Hala Magazynowa z małym zapleczem

Mikołów, Mokre - 26 kwietnia 2026

80 m²
Działka budowlana na sprzedaż Mikołów.

Mikołów, Kamionka - 17 maja 2026

3 256 m² - 220.82 zł/m²
Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum | Łaziska Górne

Łaziska Górne, Łaziska Dolne - 12 maja 2026

50 m² - 6580 zł/m²
Lokale usługowe Rybnicka 75

Mikołów, Centrum - 03 maja 2026

515 m²
Lokal użytkowy 50 m2

Mikołów, Centrum - 26 kwietnia 2026

50 m²
Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia

Mikołów, Centrum - Dzisiaj o 10:53

55 m²
Nowy dom na wynajem Mikołów Katowice Taras/parking/ 88m2

Mikołów, Centrum - 20 maja 2026

89 m²
Mieszkanie w domu prywatnym do wynajęcia parking internet Mikołów

Mikołów, Centrum - 19 maja 2026

38 m²
Mieszkanie w Mikołowie

Mikołów, Centrum - 19 maja 2026

62,69 m² - 6859.15 zł/m²
Ogródek + 2 miejsca postojowe | 42 m² w zielonej okolicy Mikołów

Mikołów, Centrum - 18 maja 2026

42 m² - 14261.9 zł/m²
Mieszkanie - Mikołów ul. Nowa/ul. Krakowska

Mikołów, Centrum - 17 maja 2026

53 m²
Sprzedam lub wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie | 2–3 pokoje, 50 m² | centrum

Mikołów, Centrum - Odświeżono dnia 16 maja 2026

50 m² - 8580 zł/m²
Mikołów do wejścia/balkon/3 pokoje

Mikołów, Centrum - 15 maja 2026

48 m² - 8750 zł/m²
lokal użytkowy Mikołów (pracownia/gabinet/sala/) parking

Mikołów, Centrum - 15 maja 2026

75 m²
Działka ROD Kolejarz Mikołów

Działka ROD Kolejarz Mikołów

55 000 złdo negocjacji

Mikołów, Centrum - 14 maja 2026

380 m² - 144.74 zł/m²
Mieszkanie na wynajem 35m2 z balkonem i komórką lokatorską Mikołów ul. Podleska

Mikołów, Centrum - 14 maja 2026

35 m²
Dom szkieletowy z ekspozycji 160 m2

Mikołów, Centrum - 14 maja 2026

160 m² - 1056.25 zł/m²
Mikołów ok.40 m2 lokal handlowo-usługowy w CH Kaufland

Mikołów, Centrum - 13 maja 2026

40 m²
Garaże blaszane 3x5m

Mikołów, Centrum - 12 maja 2026

15 m²
Mieszkanie 2 pokojwe z tarasem na Osiedlu Storczyków

Mikołów, Centrum - 12 maja 2026

43 m²
Dom szkieletowy z ekspozycji 170 m2

Mikołów, Centrum - 11 maja 2026

169 m² - 1000 zł/m²
Mikołów ogrodki dzialkowe do wynajecia

Mikołów, Centrum - 08 maja 2026

470 m² - 1.17 zł/m²
wynajem piętra domu

Mikołów, Centrum - 06 maja 2026

120 m²
Nowe mieszkanie 88m2 / 2 łazienki/ taras/ parking / Mikołów blisko Katowic

Mikołów, Centrum - 06 maja 2026

88 m²
Mieszkanie  2 pokojowe w Mikołowie na ul. Zawilców do wynajęcia

Mikołów, Centrum - 06 maja 2026

50 m²
Wynajmę 2 pokoje w centrum Mikołowa bez prowizji

Mikołów, Centrum - 06 maja 2026

44 m²
Mieszkanie Mikołów

Mieszkanie Mikołów

320 000 złdo negocjacji

Mikołów, Centrum - 05 maja 2026

44 m² - 7272.73 zł/m²
Garaż , magazyn, blaszak w centrum Mikołowa. Teren prywatny,ogrodzony

Mikołów, Centrum - 05 maja 2026

15 m²
Lokal handlowo - uslugowy do wynajecia 68m tylko 1500 zł

Mikołów, Centrum - 05 maja 2026

68 m²
Wynajmę 2 pokoje

Mikołów, Centrum - 04 maja 2026

42 m²
3 pokoje, parter, osiedle Przy Pantach

Mikołów, Centrum - 03 maja 2026

55,28 m² - 8311 zł/m²
Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie

Mikołów, Centrum - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

53 m² - 7735.85 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • mieszkanie na sprzedaż

  • borowa wieś

  • dom do wynajęcia

  • sprzedam gospodarstwo rolne

  • warsztat

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Mikołów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon