Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Wleń - sprawdź kategorię Mieszkania - Strona 25

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

94 m² w sercu Starego Miasta - po remoncie

94 m² w sercu Starego Miasta - po remoncie

475 000 zł

Legnica - 25 kwietnia 2026

94 m² - 5053.19 zł/m²
2 POKOJE 1 PIĘTRO -56 m² przy PWSZ

2 POKOJE 1 PIĘTRO -56 m² przy PWSZ

319 900 złdo negocjacji

Legnica - 25 kwietnia 2026

56 m² - 5712.5 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Legnica - 25 kwietnia 2026

42 m²
2-pokojowe - Stanisławowska

Legnica - 25 kwietnia 2026

41 m²
Sprzedam mieszkanie

Legnica - 24 kwietnia 2026

56 m² - 6517.86 zł/m²
Przestronne  ul.KOMINKA, kamienica

Legnica - 23 kwietnia 2026

41 m²
Komfortowe 2 pokoje z balkonem ul.Złotoryjska

Legnica - 23 kwietnia 2026

53 m²
Wynajmę mieszkanie-Okazja

Wynajmę mieszkanie-Okazja

1 400 złdo negocjacji

Legnica - 23 kwietnia 2026

57 m²
Apartament z windą  i parkingiem- ul. Batorego

Legnica - 23 kwietnia 2026

39 m²
Rezerwacja 3 pokojowe mieszkanie na Piekarach na sprzedaż

Legnica - 23 kwietnia 2026

58,16 m² - 9456.67 zł/m²
Mieszkanie 57.4m2 parter +pomieszczenia przynależne 8.1m2

Legnica - 23 kwietnia 2026

68 m² - 5720.59 zł/m²
Mieszkanie sprzedam 2 pokoje 42 m

Legnica - 22 kwietnia 2026

46 m² - 4782.61 zł/m²
CENTRUM 3 pokojowe ciche dwustronne w zabytkowej kamienicy

Legnica - 22 kwietnia 2026

65 m² - 6138.46 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

435 000 złdo negocjacji

Legnica - 22 kwietnia 2026

64,50 m² - 6744.19 zł/m²
79m² po remoncie, ul. Jaworzyńska | Odnowiona kamienica | Park 400m

Legnica - 21 kwietnia 2026

79 m² - 6822.78 zł/m²
Sprzedam mieszkanie loftowe

Sprzedam mieszkanie loftowe

504 000 złdo negocjacji

Legnica - 21 kwietnia 2026

49 m² - 10285.71 zł/m²
Brzozova Park nowoczesne osiedle 8 minut od centrum Legnicy

Legnica - 20 kwietnia 2026

70,37 m² - 8384.25 zł/m²
Wynajme mieszkanie 2 pokoje gnica pierwszy najem

Legnica - 20 kwietnia 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie 67 m² – ul. Wileńska, Legnica- cena do negocjacji

Legnica - 20 kwietnia 2026

67 m² - 7074.63 zł/m²
1-pokojowe blisko Centrum

Legnica - 20 kwietnia 2026

31,48 m² - 6162.64 zł/m²
Rezerwacja- 2 pokoje w Apartamentowcu z windą i garażem podziemnym

Legnica - 19 kwietnia 2026

50 m²
REZERWACJA Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum przy parku

Legnica - 19 kwietnia 2026

45,84 m² - 3490.4 zł/m²
Sprzedam mieszkanie Legnica

Sprzedam mieszkanie Legnica

335 000 złdo negocjacji

Legnica - 19 kwietnia 2026

45 m² - 7444.44 zł/m²
Mieszkanie, Legnica

Legnica - 02 kwietnia 2026

55 m²
Sprzedam wyjątkową nieruchomość z garażami i miejscem parkingowym

Legnica - 18 maja 2026

320 m² - 2656.25 zł/m²
Mieszkanie do wykończenia, Nowe instalacje, okazja

Legnica - 04 maja 2026

58,44 m² - 4141 zł/m²
*** REZERWACJA*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy – Gotowe do Wprow

Legnica - 29 kwietnia 2026

31,10 m² - 7684.89 zł/m²
Budynek A Mieszkanie 14

Legnica - 28 kwietnia 2026

53,08 m² - 9850 zł/m²
Mieszkanie z balkonem - ścisłe centrum miasta!

Legnica - Odświeżono dnia 07 maja 2026

44 m²
Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia

Legnica - 16 maja 2026

50,94 m² - 9893.99 zł/m²
148m2 (206m2)-BEZPOŚREDNIO- możliwe 7 rat rocznych

Legnica - 09 kwietnia 2026

147,84 m² - 3375.27 zł/m²
Sprzedam mieszkanie  lub zamienię na mniejsze

Lubawka - 14 maja 2026

60,10 m² - 2246.26 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe w bloku na parterze

Lubawka - 12 maja 2026

47 m² - 4404.26 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Lubawka - 11 maja 2026

41,85 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Lubawka - 11 maja 2026

41,85 m²
Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER  - ogrzewanie miejskie

Lubawka - 07 maja 2026

49 m² - 4285.71 zł/m²
Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

Lubawka - 29 kwietnia 2026

46 m² - 4021.74 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie – Lubawka, 55 m², po generalnym remoncie

Lubawka - 27 kwietnia 2026

55 m² - 5363.64 zł/m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Wleń i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon