Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Wojciechowo Wielkie - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Mieszkanie na sprzedaż 40m2+poddasze 40m2

Mieszkanie na sprzedaż 40m2+poddasze 40m2

250 000 złdo negocjacji

Wojciechowo Wielkie - 09 maja 2026

40 m² - 6250 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie 77,50m2 | 3 Pokoje | Super Cena | Szybki dojazd S8

Szczodrów - 21 maja 2026

77,50 m² - 2309.68 zł/m²
Mieszkanie o pow. 64,29 m2 - Syców Os. Matejki

Syców - 14 maja 2026

64,29 m² - 6700 zł/m²
45 m² | 3 piętro | Widok | Winda | Klimatyzacja

Syców - 09 maja 2026

45 m² - 7666.67 zł/m²
Mieszkanie o pow. 64,29 m2 - Syców Os. Matejki

Syców - 14 maja 2026

64,29 m² - 6500 zł/m²
Ligota Polska - Słoneczne, bezczynszowe mieszkanie 15 min od Oleśnicy!

Ligota Polska - 29 kwietnia 2026

35,21 m² - 5393.35 zł/m²
Nowe mieszkania 56 m2 - Syców Os. Leśne

Syców - 20 maja 2026

56,01 m² - 6963.04 zł/m²
Nowe mieszkania 55 m2, Syców.

Syców - 04 maja 2026

55 m² - 7090.91 zł/m²
Syców Grzybowa Mieszkanie 56m Budynek Premium. Na swoim i po swojemu!

Syców - 04 maja 2026

56 m² - 6964.29 zł/m²
Mieszkanie 45 m² na rynku Sycowa, świeże. Super gotowiec inwestycyjny

Syców - 01 maja 2026

44,87 m² - 7688.88 zł/m²
Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem- 41m2.

Syców - 04 maja 2026

41 m² - 7804.88 zł/m²
Sprzedam przytulne mieszkanie w Sycowie

Syców - 19 maja 2026

44,70 m² - 6263.98 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

330 000 złdo negocjacji

Syców - 09 maja 2026

53,50 m² - 6168.22 zł/m²
Syców ul. Kaliska | 53 m²|Balkon|Możliwość 3 pokoi|Opcja zakupu garażu

Syców - 30 kwietnia 2026

52,90 m² - 5897.92 zł/m²
3 pokoje | po remoncie | parter | balkon | ROD 300 m²

Syców - 25 kwietnia 2026

63,60 m² - 8050.31 zł/m²
Zamieszkaj w sąsiedztwie lasu/Mieszkanie z ogrodem

Syców - 05 maja 2026

66,05 m² - 6343.68 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Grabowie Wielkim

Twardogóra - 09 kwietnia 2026

59 m² - 6355.93 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje+działka i garaż|Bezczynszowe|Rybin, gm.Kobyla Góra

Rybin - 19 maja 2026

54,20 m² - 6642.07 zł/m²
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ – 49 m², 2 pokoje, balkon, garaż

Rybin - 06 maja 2026

49 m² - 4265.31 zł/m²
Mieszkanie w pełni umeblowane na sprzedaż Stronia gmina Bierutów

Stronia - 23 kwietnia 2026

39 m² - 8717.95 zł/m²
Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej 75,80 m2

Spalice - 19 maja 2026

75,80 m² - 8970.98 zł/m²
Gotowe Mieszkania Z Wyposażeniem!

Ligota - 23 kwietnia 2026

50,15 m² - 7776.67 zł/m²
Miejsca parkingowe / Ogród / Wyposażone

Ligota - 19 maja 2026

50,15 m² - 7776.67 zł/m²
Sprzedam Szeregówke 75m2 z ogrodem-Spalice

Spalice - 10 maja 2026

75 m² - 9066.67 zł/m²
Sprzedam dom w Trębaczowie

Sprzedam dom w Trębaczowie

460 000 złdo negocjacji

Trębaczów - 03 maja 2026

87 m² - 5287.36 zł/m²
Do własnej aranżacji ustawne 2 pokoje

Oleśnica - 18 maja 2026

44,60 m² - 7850 zł/m²
Leśna | 52 m² | ogród 39 m² | 2 miejsca parkingowe

Oleśnica - 12 maja 2026

51,85 m² - 11552.56 zł/m²
Oleśnica | Brzozowa | 78,66 m² | 2 poziomy | balkon | 2 m. parkingowe

Oleśnica - 20 maja 2026

78,66 m² - 8517.67 zł/m²
Oleśnica Wrocław

Oleśnica - 22 kwietnia 2026

77 m² - 9597.4 zł/m²
Słoneczne 3 pokoje na parterze/duży balkon/piwnica

Oleśnica - 13 maja 2026

63,56 m² - 6686.6 zł/m²
Przestronne mieszkanie | dla rodziny | Oleśnica

Oleśnica - 08 maja 2026

84,80 m² - 8360.85 zł/m²
Przestronne mieszkanie z balkonem i piwnicą

Oleśnica - 18 maja 2026

82,90 m² - 6453.56 zł/m²
Mieszkanie 46m2, umeblowane, gotowe do zamieszkania

Oleśnica, Oleśnica - Odświeżono dnia 22 maja 2026

46 m² - 9130.43 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 42m

Oleśnica, Lucień - 22 maja 2026

42 m² - 7857.14 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Oleśnica-centrum

Oleśnica, Oleśnica - 19 maja 2026

45 m² - 10222.22 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokoje

440 000 złdo negocjacji

Oleśnica, Lucień - 17 maja 2026

5 060 m² - 86.96 zł/m²
Sprzedam mieszkanie Oleśnica, Lwowska

Oleśnica, Oleśnica - 17 maja 2026

64,30 m² - 6998.44 zł/m²
Nowe mieszkanie Oleśnica, klimatyzacja, garaż, winda, ogrz. podłogowe

Oleśnica, Oleśnica - 16 maja 2026

79,28 m² - 9447.53 zł/m²
Mieszkanie 50.60 m

Mieszkanie 50.60 m

440 000 złdo negocjacji

Oleśnica, Oleśnica - 16 maja 2026

5 060 m² - 86.96 zł/m²
Sprzedam mieszkanie ul. Daszyńskiego

Oleśnica, Oleśnica - Odświeżono dnia 16 maja 2026

45,40 m² - 8810.55 zł/m²
Dwa mieszkania w cenie jednego - dwupak w stanie (prawie) deweloperskim w super cenie ! Bezczynszowe | Bez prowizji

Oleśnica, Oleśnica - 15 maja 2026

71,50 m² - 2083.92 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Wojciechowo Wielkie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon